Štípanie a pálenie v imtímnych partiách - lieky nezaberajú

Príspevok v téme: Štípanie a pálenie v imtímnych partiách - lieky nezaberajú
Ela0601

Už skoro mesiac cítim obrovské pálenie, rezanie a štípanie v oblasti intímnych partií. Bol som najprv u obvodnej a našla mi bielkovinu v moči, tak si hneď myslela, že je to zápal močového mechúra a dala mi Biseptol, no vôbec nezabral. Tak ma teda poslala k urológovi, kde z moču nič nezistili.
Bola som aj u gynekologičky, ktorá mi dala Polygynax, nezabralo to a potom mi dala Macmiror tabletky a aj guľôčky pre istotu, no ani to nepomohlo.
Všetky príznaky mi stále pretrvávajú a ja už neviem, čo ďalej. Strašne to bolí a ja každý deň len plačem a som z toho v depresii.
Nemali ste niektorá podobné ťažkosti?

Ela0601

Dnes som si bola pre výsledky a všetko bolo negatívne.
Našli len baktériu Enterococcus faecalis v masívnom množstve, a tak mi dala doktorka Amoksiklav 1000. Lenže som si zistila, že táto baktéria je vlastne druh laktobacilu, ktorý sa bežne nachádza v probiotikach, takže som si neni istá, že či to spôsobilo ono.
A tá Ureaplazma a Mykoplazma bola negatívna.
Ešte ale čakám na výsledky krvi,

Ela0601

Akurát som prišla od kožnej a hovorila, že to vyzerá byť zapálené. Urobila mi teda obyčajný ster na kultiváciu + urobila mi aj ster na ureaplazmu a mykoplazmu + zobrala mi aj krv, že dá skontrolovať aj pohlavné choroby. Vie, že som ešte nemala sex, ale povedala, že pre istotu to dá.
Som rada, že to brala tak vážne a nie ako moja gynekologička, ktorej sa nechcelo ani len urobiť obyčajný ster.
Že budú výsledky v stredu alebo vo štrvtok, tak som zvedavá a dúfam, že sa to konečne nejako vyrieši.
Zatiaľ že nech vyskúšam Imazol Plus a Fungolan.

Ela0601

To vážne? Tak to som rada, že teda nemusím čakať.
Tak teda hneď zajtra sa na to obidvoch lekárok opýtam a dúfam, že ten test spravia.
Fakt ďakujem, že si mi pomohla, lebo už som bola pekne na dne.

olivkalivka

Mne to tiez zacalo po dovolenke pri mori... Kvoli tym ich wckam, ja blba som si sadala na ne.... Mali sme na plazi fakt hnusne toi toiky a ja som sa nevedela po stojacky vycikat :( hned po tom sa to zacalo... Z exotickych krajin si mnoho zien nosi neprijemne infekty.
Inak ono, ked je infikovany moc od tych pliag tak to sposobuje palenie vonku.
Ano pise sa na internete, ze sa musi po antibiotikach cakat. Lenze nie po klasickych ako si mala ty, ale po antibiotikach tetraciklinovych- co su antibiotika na chlamydie, ureaplazmy, mykoplazmy konkretne na ne. Lebo oni na macmirror a klasicke atb nereaguju. Ty si taketo antibiotika nebrala. Takze kludne mozes ist na stery.
Tieto potvori sa viac skryju do sliznice po vyuziti antibiotik, preto sa musi cakat, aby mali cas sa odmaskovat.

Ela0601

Nebola som práveže ani vo wellnesse a ani v bazéne. Bola som len na dovolenke pri mori.
Mám ten pocit, že musím ísť často močiť aj keď mi vlastne netreba, ale pri močení ma to nepáli. Ono to páli stále a už ani poriadne neviem, že kde presne. Ale zdá sa mi, že na tom mieste medzi pošvou a močovou rúrou a potom v oblasti klitorisu (hlavne tu).
Akurát som čítala, že sa musí počkať 4 týždne po dobratí antibiotík a až potom sa môže urobiť ten test na ureaplazmu a podobne :/
Ja ešte len v utorok doberiem ten Macmiror. Toto je ako náročky.
Tak ale pôjdem aj tak ku kožnej a gynekologičke na obyčajný výter a o mesiac pôjdem na toto. Apsoň sa ich opýtam, že ktorá z nich je to ochotná spraviť.
Ďakujem ti. Dúfam, že to nevadí, ale ešte sa chcem opýtať, že keď si išla k tomu Sokolovi na ten ster, tak si sa aj musela objednať a spravil ti to na prvé stretnutie či nie?