Štípanie a pálenie v imtímnych partiách - lieky nezaberajú

Príspevok v téme: Štípanie a pálenie v imtímnych partiách - lieky nezaberajú
Ela0601

Už skoro mesiac cítim obrovské pálenie, rezanie a štípanie v oblasti intímnych partií. Bol som najprv u obvodnej a našla mi bielkovinu v moči, tak si hneď myslela, že je to zápal močového mechúra a dala mi Biseptol, no vôbec nezabral. Tak ma teda poslala k urológovi, kde z moču nič nezistili.
Bola som aj u gynekologičky, ktorá mi dala Polygynax, nezabralo to a potom mi dala Macmiror tabletky a aj guľôčky pre istotu, no ani to nepomohlo.
Všetky príznaky mi stále pretrvávajú a ja už neviem, čo ďalej. Strašne to bolí a ja každý deň len plačem a som z toho v depresii.
Nemali ste niektorá podobné ťažkosti?

Ela0601

Marcelina, už skoro týždeň tie antihistaminiká neužívam a to štípanie sa naspäť nezhoršilo, tak neviem či je to alergia. Ak áno, tak by sa to opäť vrátili, keby som tie lieky prestala užívať, či? Ale rozmýšľam, že ich začnem zase od zajtra užívať a budem ich brať dlhšie. A začnem užívať aj ten Gabapentin, lebo ja už toto vážne nezvládam.
A problém s mechúrom mám už aj ja. Kúpila som si tiež tie kvapky Rowatinex. Po koľkých dňoch ti začínali pomáhať? Či hneď?
Ten mechúr ma skoro stále bolí a chce sa mi ísť stále na wc, no mám pocit, že často sa mi ani nedá dostatočne vymočiť. A tak som si u lekárky gynekolgičky dnes vybojovala aj MRI malej pánvy, no termín mám tiež až v decembri :/
Ide ma poraziť. Mi to príde, že ja sa toho decembra ani nedožijem.

marcelina78

zatial nie Olivka, prave som ju docitala a idem kupovat aj tie dalsie, ale tiez neviem, ktoru dietu by som mala...je tam aj ta 28 dnova surova strava, ale to by som nedala, som typ, co mu velmi dobre robi tepla strava, ta ma dobija energiou, som strasne slaba a bez energie, ked nemam teple jedlo aspon raz za den.

olivkalivka

Eli, tak skus vydrzat, ta pani ma uz skoro 70 rokov a je vobec zazrak ze este ordinuje... Ak ti nic nepomoze ona urcite ano... Marcelina.. Tu knihu som citala tiez, odporucila mi ju Albertova kvoli tej diete co tam je.. Je to velmi dobra kniha aj ked o zenskych veciach tam moc nie je... Ty sa stravujes podla nej?

marcelina78

Eli, ked ti trocha pomahaju antihistaminika, premyslam, ci nemas nejaku potravinovu alergiu, alebo intoleranciu. Mam dve kamosky, jedna mala neustale zapal priedusiek a druha stale nejake zenske problemy, ale aspon jej vzdy zistili ake, akurat netusili, ze obe kocky maju celiakiu a ked vylucili lepok, problemy ustali. Aj takto sa to moze prejavovat. Ja som si robila foodetectivne domaci test, mam silnu intoleranciu na mlieko, tak som vylucila milovane syry a ostatne, ale to uz davno pred problemami co mam teraz. Ved to, tych pricin moze byt mnoho. Teraz citam knihu od Anthony William, medicinske medium sa to vola a tiez tam spomina, kolko problemov sposobuje napr len epsteino-barovej virus a lekari vobec po nom nepatraju, pripadne tazke kovy v tele a rozne virusy, toxiny usadene.

Ela0601

Oliv, už som písala na jej recepciu a povedali mi, že sa ozvú, keď sa im uvoľní termín. No myslím, že bude lepšie ak si s nimi dohodnem riadny termín. Majú až na január/február, ale to nejako vydržím dovtedy.

Ela0601

Marcelina, ja som akurát dnes napísala mail na objednanie na ten prístroj. Je tam ale písané, že nemôže mať človek žiadne kovy na sebe a ja mám v čeľusti šróby, tak som im napísala, že či to nebude vadiť. Dúfam, že nie.
Risknem tie peniaze a pôjdem na to.
Ja som zvažovala tiež iného urológa, lebo tento bol úplne nechutný, arogantný a nepriamo mi naznačil, aby som tam už nechodila.
Mne je práveže pri chôdzi lepšie a mám pocit, že u mňa je to skôr močová rúra ako močový mechúr. Ja už fakt neviem. V poslednej dobe mám pocit, že už je to všetko dokopy tam dole. Dokonca aj menštruácia sa mi zmenila.
Mám kratší cyklus, no krvácanie mi trvá dlhšie a mám farbu viac do krikľava červena. Možno mi to spôsobil stres alebo všetky tie lieky.
Taktiež sa mi otec snaží ešte vybaviť endokrinológa.
Je lepšie keď skúsim niečo skoro z každého “odboru”.
Aj v nemocnici mi poradili, že nech skúsim endokrinológa.
A ešte mi poradili, že nech si dám zobrať krv na zistenie, že či nemám herpes. Že on sa nemusí prejaviť, tak že je ho vidieť, ale môže spôsobiť problémy.
A ešte vyskúšaj aj antihistaminiká. Ja som ich užívala týždeň a pol a zdá sa mi posledných pár dni, že pociťujem menšie štípanie pri sedení. Neviem ale, že či je to kvôli tomu.

marcelina78

tak je nas viac, co maju takyto problem www.modrykonik.sk aj minule som narazila na diskusiu , bolo to na kopu stran, najviac tam chvalili wobenzym, ale mne nepomohol ani ten, brala som ho mesiac.

marcelina78

chcela som sa objednat k lepsiemu urologovi, vraj sukromny a nieco sa doplaca....termin vraj o mesiac a pochybujem, ze mi tam nieco najde. ja mam stale pocit akoby som v tom mechuri mocovom mala nejake olovo, tlak, stipanie, aj pri gynekol. prehliadke ho mam citlivy. jedine, co mi ako tak troska pomaha je Rowatinex volne predajny liek, ktory mi to zmiernuje. to mi poradila mudr v lete na pohotovosti, ked som tam prisla s velkymi bolestami a moc bol OK. Uzivam aj vysoke davky vit C na imunitu a nic . Preto chcem to vysetrenie tym pristrojom Sensitiv Imago, lebo kludne sa moze jednat o parazity. Ano v Nitre ho maju tiez, chodi tam svagrina a brat, tu ho ma jedna lekarka v mojom okoli, bola som tam s dcerou a fakt jej to naslo vselico , virus aj parazity a problemy sa poriesili a dost rychlo po niekolkomesacnych potiazach, keby som nevidela vysledky, tak si vravim, ze ktovie, ci to je ozaj tak. Najde to presne kde v akom organe a co presne za virus, parazit, tazke kovy a ine su pritomne , dokonca aj ake mnozstvo, aby sa vedelo, ci to robi problem, alebo nie. Tak uz len potom najst vhodnu liecbu, lebo na mna si lahne na brucho dcera na gauci, alebo macka a mne to vadi, lebo ma to tlaci. Fakt je to zaberak na psychiku taketo potiaze, ked to je dlho a nevies co to je a zufalost, ze ti lekari uz v zaciatku ked moc je negativny na cloveka pozeraju ako keby si to vymyslal. Niekedy to citim viac, inokedy menej, v lete som nechodila ani na prechadzky, lebo aj tie otrasy pri chodzi mi to zhorosovali a vozenie v aute to natrasanie tiez. Radsej sa snazim cosi robit stale, aby som nesedela a menej to vnimala.

olivkalivka

Emily, to mi je luto ze si takto schudla :( ale mas stastie, ze ta vobec riesia a maju zaujem aj ked nevedia.. Mna posielali hned na psychiatriu... Byt tebou skusim este toho neurologa a ak nic nezisti by som sa na behanie po lekaroch vyprdla, nic nezistia... Nechcela by si skusit potom tu Albertovu? Ulavilo by sa ti hned po prvej navsteve...

Ela0601

Emily opat, nechcem im ešte hovoriť o Vulvodynii, lebo potom by sa už viac ani nesnažili zistiť, že či za tým neni náhodou nejaká baktéria, myom alebo nejaká porucha.
Keby si mysleli, že je to vulvodynia, tak by nič ďalej nerobili, nie? To by mi iba rovno dali antidepresíva a nejakú fyzioterapiu. Zrejme by už ďalšie vyšetrenia ani nerobili.
Ak sa neukáže nič ani po MRI, tak sa ich na tu Vulvodyniu opýtam.