Štípanie a pálenie v imtímnych partiách - lieky nezaberajú

Príspevok v téme: Štípanie a pálenie v imtímnych partiách - lieky nezaberajú
Ela0601

Už skoro mesiac cítim obrovské pálenie, rezanie a štípanie v oblasti intímnych partií. Bol som najprv u obvodnej a našla mi bielkovinu v moči, tak si hneď myslela, že je to zápal močového mechúra a dala mi Biseptol, no vôbec nezabral. Tak ma teda poslala k urológovi, kde z moču nič nezistili.
Bola som aj u gynekologičky, ktorá mi dala Polygynax, nezabralo to a potom mi dala Macmiror tabletky a aj guľôčky pre istotu, no ani to nepomohlo.
Všetky príznaky mi stále pretrvávajú a ja už neviem, čo ďalej. Strašne to bolí a ja každý deň len plačem a som z toho v depresii.
Nemali ste niektorá podobné ťažkosti?

Ela0601

Tie antibiotiká mi podľa mňa už úplne zničili teraz imunitu.
O týždeň idem znova dať moč na rozbor, že či tam už Ecoli nebude. Stavím sa, že nebude, lebo som prestala brať tie laktobacily.
A neviem čo potom. Zvažujem, že budem brať aspoň 2 týždne antihistaminiká, ak by to náhodou spôsobovala alergia. Taktiež o týždeň idem ešte aj na pečeňové testy.

Ela0601

Výsledky sú opäť negatívne na ureaplazmu aj mykoplazmu.
No v moči mi našli Ecoli. Je zaujímavé, že mi brali 2x moč a bol ok a teraz tam odrazu niečo je? Čiže toto nebude tiež ten problem, keď mám bolesti už 2 mesiace a toto sa objavilo až teraz, je to nové. A je tiež zaujmete, že sa mi objavila táto baktérie po užívaní a vkladaní laktobacilov.
Takisto aj ster z pošvy. Keď laktobacily na vkladanie neberiem, tak v stere nič nemám a keď ich chvíľu beriem, tak hneď v mám strere enterococa.
Takže mám teraz už štvrté/piate antibiotiká. Zajtra mi končia a lepšie mi neni.

olivkalivka

Fuu tak to ma mrzi :(ja som bola na tento ster u koznej a bolo to neprijemne ale dalo sa to vydrzat, urcite to zalezi s akym citom ti to urobia... Nemala som ani problemy... A mas uz vysledky?

Ela0601

Dnes som si bola dať aj zobrať krv u obvodnej na krvný obraz, lebo vlastne doteraz mi krvný obraz na krvinky a iné veci ani robený nebol.
Mám stále bolesti po tom stere a aj krv mi tečie, tak som išla k urológovi, že či mi môže dať niečo proti bolesti.
Bol strašne arogantný a ešte sa dozvedel, že som odpadla potom a viete čo mi povedal? Že by som mala ísť na psychiatrické sedenie. Ako vážne? Niekomu býva zle z krvi, niekomu z injekcie a mne z tohoto a on mi povie toto?! Ako ja už vážne neviem kam tento svet speje.
Keď sa im niečo nechce riešiť, tak to hodia na psychiku a rovno názvu človeka bláznom.
A ani mi neveril, že ma to bolí a že mi tečie krv. Len mi odporučil nejaký krém a poslal ma domov.

Ela0601

Bola som dnes u urológa na ster z močovej trubice a bolelo to ako prasa. A to je čo povedať. Ani po operácii čeľustí, ktoré boli zlomené na 5x ma to takto nebolelo.
A bolí ma aj močenie ako keby som cikala žiletky a aj veľa krvi mi ide. A sestrička bola strašne necitlivá.
Samozrejme, že mi ostalo zle a odpadla som tam.
Výsledky budú v piatok. Krv mi nebrali, len zase moč a ster klasický + na ureaplazmu, mykoplazmu a ešte niečo.
Povedal, že to je jediné, čo môže pre mňa urobiť, že ďalej mi už nevie pomôcť.
Čiže ak budú výsledky negatívne, tak už ostáva len znova gynekológ, kde už tiež nevedia čo a potom neurológ.

Ela0601

Nerobil mi ani testy na parazity, len usúdil podľa neho, že to bude z parazita od psa.
Ale tiež mi to tak príde, že len skúšajú z každého rožku trošku a dúfajú, že niečo z toho zaberie.

olivkalivka

Prosim ta ako prisiel na to ze to mas zo psa? Vidim ze na teba skusaju vsetko na slepo ale nikoho netrapi co na to povie tvoja pecen a celkovo organizmus z tolkych liekov.

Ela0601

Všetky výsledky boli opäť v poriadku, a tak ma moja gynekologička poslala na gynekologiu do nemocnice.
Gynekológ si všimol, že mám podráždený aj močový otvor, že to mám červené a že všetko ma tam bolí, tak že podľa neho to budú parazity od môjho psa.
Samozrejme lieky na parazity som dobrala, ale stále nič sa nezlepšilo.
Budúci týždeň tam idem teda opäť a pôjdem aj asi opäť k urológovi na ten ster z močovej trubice, lebo už fakt neviem, čo ďalej a vidím, že ani lekári nevedia čo.

Ela0601

Ahoj snežienka, robili mi až 2x kultiváciu na kvasinky a vždy to bolo negatívne. A nohavičky nosím len bavlnené. Vôbec nemám ani žiadne začervenanie, aj kožná a aj gynekologička mi vždy povedali, že všetko vyzerá normálne, tak nevedia, že v čom to môže byť.
Je mi to strašne trápne, ale minule som rozmýšľala aj nad tým, že či to nemôže byť z masírovania klitorisu? Že by došlo k poškodeniu nervu pri tom alebo niečo také?
Lebo najprv som si myslela, že veď niečo také mi nemôže toto robiť a aj som o tom hovorila gynekologičke a ona si to nemyslí. No mám taký pocit, že ten problém bude práve tam. Rozmýšľala som, že čo som v ten deň robila, keď to všetko začalo a noo musím zahanbene povedať, že som si masírovala klitoris a pár hodín na to mi začali tieto ťažkosti. Preto som si myslela, že to bude nejaká infekcia, lenže keď nemôžu nájsť nejakú poriadnu baktériu, ktorá by to spôsobila, tak to bude zrejme týmto.
Možno došlo k poškodeniu nervu alebo ja už fakt neviem.
Lebo mám ten neustáli pocit, že musím ísť močiť, no možno mi to vyvoláva ten rozdráždený klitoris.
Preto chcem ísť aj neurológovi a opýtať sa ho, že by to nemohlo byť poškodením pudendalneho nervu, ktorý sa vlastne tiahne celou touto oblasťou.
Hovorila som to aj gynekologičke a tá na mňa pozerala ako keby som hovorila hebrejsky. Nevedela ani aký je to pudendalný nerv.
Čiže podľa môjho názoru to buď bude poškodeniu nervu alebo teda vulvodynia :(

snezienka333

Ela0601: Dalsia vec, na ktoru ta chcem upozornit, je to, ze take podobne gynekologicke problemy, ako mas, moze sposobovat u zien aj spodne pradlo. Ide o to, ze existuju zeny, ktore maju koznu alergiu na umele vlakna, kore su v zenskom spodnom pradle (v nohavickach), a ked zeny nosia spodne pradlo s umelym vlaknom, tak aj z toho mozu mat palenie a stipanie vo vagine, na ohanbí, pri klitorise, teda celkovo v intimnych zenskych partiach, lebo im tie umele vlakna drazdia kozu a mozu sposobovat alergicky zapal na vonkajsich zenskych organoch. Ak vo vagine nemas infekciu, tak aj toto by cisto teoreticky mohla byť pricina tvojich gynek. potiazi...
Mne napriklad kozna lekarka prikazala nosit iba cisto bavlnene spodne pradlo 100 % bavlna, co je v dnesnej dobe uz aj tazke zohnat a mne to dost pomohlo. Akonahle mam na sebe spodne pradlo, ktore je sice bavlnene, ale je v nom napr. iba 5% elastanu, tak mam potom z toho podobne problemy, ake popisujes ty - palenie a stipanie na intimnych miestach. To ti len chcem poradit, ze mozno by ti pomohlo, keby si zacala nosit ine spodne pradlo...mozno by sa ti to tam dole ukludnilo. Chcem sa spytat, ze ake spodne pradlo (ake nohavicky) nosis ? Je v nom nejaky podiel umelych vlakien - elastanu alebo polyesteru, su tam nejake krajky alebo nieco co ti moze drazdit sliznice ?