Štípanie a pálenie v imtímnych partiách - lieky nezaberajú

Príspevok v téme: Štípanie a pálenie v imtímnych partiách - lieky nezaberajú
Ela0601

Už skoro mesiac cítim obrovské pálenie, rezanie a štípanie v oblasti intímnych partií. Bol som najprv u obvodnej a našla mi bielkovinu v moči, tak si hneď myslela, že je to zápal močového mechúra a dala mi Biseptol, no vôbec nezabral. Tak ma teda poslala k urológovi, kde z moču nič nezistili.
Bola som aj u gynekologičky, ktorá mi dala Polygynax, nezabralo to a potom mi dala Macmiror tabletky a aj guľôčky pre istotu, no ani to nepomohlo.
Všetky príznaky mi stále pretrvávajú a ja už neviem, čo ďalej. Strašne to bolí a ja každý deň len plačem a som z toho v depresii.
Nemali ste niektorá podobné ťažkosti?

Ela0601

Marcelina, úplne ťa chápem. Ja už pomaly zvažujem antidepresíva.
Mne po tom Biseptole tiež ostalo ešte horšie a ľutujem, že som brala toľko liekov. Zrejme to ešte viacej poškodilo aj sliznice a všeličo možné.
Ja chcem zatiaľ vyskúšať všetko možné čo sa dá v oblasti lekárstva. Krstná mi ešte sľúbila, že mi pomôže vybaviť lepšieho gynekológa v BA.
Až keď mi nič neostane, tak potom by som tiež asi už nebrala nič a začala to riešiť nejakou prírodnou cestou alebo vôbec. Nechala by som to tak.
Ten prístroj, ktorý spomínaš, znie zaujímavo. Už som si ho pozrela na internete. U nás ho majú najbližie v Nitre, tak rozmýšľam, že by som sa na to objednala.
Ak budeš mať niečo nové, tak kľudne sem napíš. Budem rada, keď si budem môcť písať s niekým ďalším, kto je na tom práve rovnako.

Emily opat

Ela, ak máš doktorku, ktorá sa snaží prísť na to co ti je e vidíš aj, ze ostatní lekári tápu, prečo sa jej nezmieniš o tom ze možno máš možno vulvodyniu? Je to diagnóza, ktorú pozná len minimum lekárov. Možno by sa na tu diagnózu pozreli a skúsili by ti pomôct.

marcelina78

ja od juna to iste, iba bielkovina v moci, biseptol, problemy mi akurat zhorsil, urolog spravil len sono, cystoskopiu som odmietla, kultivacia zakladn , sediment v poriadku , gynekolog vraj v poriadku, odbili ma ako sirotu a problemy uz par mesiacov. zufala som, ziadne vytery, podrobnejsie testy nic, seru na mna. setrim na vysetrenie pristrojom sensitiv imago u jednej alternativnej lekarky, kdeze ani doplnky za desiatky eur mi nepomahaju. seriem na nase zdravotnictvo, len platis a trpis. tiez mam z toho uz uzkosti.

Ela0601

Oliv, nové je asi len to, že už ma to nebolí len z vonka, ale niekedy aj z vnútra.
Zajtra si idem pre výsledky na moč, že či tá baktéria je už preč. Taktiež zajtra alebo v piatok mi prídu výsledky z rozboru stolice.
A idem zajtra aj opäť k tomu gynekológovi do nemocnice, keďže to neprešlo a som zvedavá, že akú diagnózu zase vytiahne tentoraz.
Rozmýšľam, že si dám ešte spraviť aj test na hladinu hormónov a pH.
Ja už fakt neviem, čo mám robiť. Je mi strašne, schudla som na 49 kilov a vyzerám trochu ako smrťka.
Keď sa zase na nič nepríde, tak budem musieť nejako zatlačiť na niektorého z doktorov, že aby ma poslali aspoň na CT.

Mám konečne nejaké novinky. Výsledky z rozboru moču a stolice sú negatívne.
Bola som aj na gynekológii v nemocnici, kde mi aj sama doktorka povedala, že sa o tom spolu viacerí radili a vôbec nevedia, čo to môže byť. Tak ma len odbavilo gélom Mesocain, ktorý sa požíva na znecitlivenie. Takže asi tak.
No mala som z neho alergickú reakciu (alebo niečo také), lebo keď som sa dnes ráno zobudila, tak ma všetko svrbelo. Takže som išla opäť na gynekológiu, kde slúžila iná doktorka a tá bola strašná krava. Vôbec nechápala o čo ide a myslela si, že mňa netrápi nič iné, len to svrbenie a povedala mi, že mám ísť na výter z pošvy. Tak som jej povedala, že veď ja mám pálenie už 2 mesiace a bol som na veľa výteroch, kde sa nič nezistilo. A zase si tam začala mlieť dokola to isté, že mám používať bavlnené prádlo a bla bla. To som už dávno vedela a to neni ten problém. A ešte že mám sa kúpiť v kamilkovom čaji. Toto je celé ich riešenie. Ako vážne. U nás stoja lekári úplne za prd.
Tak som išla naspäť za mojou gynekologičkou (,ktorá ma poslala pôvodne do tej nemocnice) a ona mi dala výmenný lístok k neurologovi (konečne!).
Ten sa zase čudoval, že čo tam u neho robím s takým problémom. Že to s tým nič nemá a bla bla. Každý by ma najradšej posúval niekomu inému, ako vidím.
Jediná dobrá vec je, že ma poslal na MRI mozgu a chrbtice. Ale objednali ma až na začiatok decembra :/ Chcela som si vydobiť aj MRI pánvy, ale to nechcel, lebo že na to posiela buď gynekológ alebo urológ (podľa mňa klamal). Rozmýšľam, že si to MRI panvy zaplatím sama a vykašlem sa na nich, keď nie sú ochotní pomôcť.
Podľa neurológa to možno mám kvôli nejakému poškodenému nervu v chrbtici alebo kvôli cyste.
U nás v rodine má veľa členov cystu, tak by som sa ani nečudovala. Lenže tiež sa bojím toho, že ak tam aj nájdu nejakú cystu, tak to hneď pripíšu k tomu ako príčinu tých mojich problémov, no možno to ani nebude kvôli tomu.
A neurológ mi ešte predpísal Gabapentin + mám brať aj horčík. Gabapentin sa používa pri neuropatických bolestiach a epilepsii. Veľa ľuďom pomohol, ktorí mali problémy ako ja, tak som zvedavá, že či zaberie, no treba to brať aspoň pol roka :/ a tiež zase nechcem brať po tok všetko toľko liekov.

Ela0601

Najradšej by som už teda nechodila ani k doktorom, ale stále dúfam, že sa na niečo príde.
Beriem aj antihistaminiká týždeň a pol a tiež sa nemám o nič lepšie. Poradili mi, že mám vyskúšať aj to, ale ako vidím, tak je to zbytočné.

Ela0601

Oliv, nové je asi len to, že už ma to nebolí len z vonka, ale niekedy aj z vnútra.
Zajtra si idem pre výsledky na moč, že či tá baktéria je už preč. Taktiež zajtra alebo v piatok mi prídu výsledky z rozboru stolice.
A idem zajtra aj opäť k tomu gynekológovi do nemocnice, keďže to neprešlo a som zvedavá, že akú diagnózu zase vytiahne tentoraz.
Rozmýšľam, že si dám ešte spraviť aj test na hladinu hormónov a pH.
Ja už fakt neviem, čo mám robiť. Je mi strašne, schudla som na 49 kilov a vyzerám trochu ako smrťka.
Keď sa zase na nič nepríde, tak budem musieť nejako zatlačiť na niektorého z doktorov, že aby ma poslali aspoň na CT.

olivkalivka

Ako tu tak citam toto forum kazda choroba je liecitelna len akupunkturou. Ach...
Ela co nove? Ja byt tebou uz serem na vlacenie po doktoroch, aj tak ti na nic nepridu... :/

Ela0601

A ešte pôjdem znova neskôr aj do nemocnice na gynekológiu, kde mi vtedy povedali, že je to podľa lekára parazit. Som zvedavá, čo mi povie teraz, keď ani po liekoch na parazity mi neni o nič lepšie.