Umieram

Príspevok v téme: Umieram
elpis

Pred časom som chytila cudzie mačiatko v záhrade. Pohrýzlo ma. Vyzeralo normálne. Išla som k dr a dala mi tetanovku. A ďalej neriešila. Neskôr som zistila že som mala byť ockovana proti besnote, nestalo sa tak. Citila som brnenie v rane, potom bolesť a pálenie. Podľa chirurga je ok,ortopéda tiež. Myslím že zomieram a neviem aķo ďalej. Len plačem a plačem.

elpis

Tiež pochybujem že je to z toho. Ani po kvapkách sa nič nezlepsuje. Všade kde som bola sa na mňa pozerali ako na idiota. A robili si srandu ako som zmienila slovo besnota. Aj na neurológii. Škoda slov, čakám u psychiatra. Budem jesť antidepresíva a čakať či to prejde alebo či prežijem.

pettroneta

mohlo ju nakaziť mača. Veď krvou. Uhryzlo ju do krvi. Teda slinami prenieslo vajíčka do krvného obehu. A najmä malé mačiatka sú vďačnými prenášačmi. Oni sa nakazili od matky cez materské mlieko.

Ananaska

Ved toxokarozou sa môžeš nakazit iba ak prehltneš, teda zješ vajičko škrkavky. Takže tým ta nemohlo nakaziť to mača.
Príznaky besnoty sa prejavujú do roka po uhryznuti, je málo pravdepodobne, že by šlo o besnotu.

pettroneta

Elpis, chod s tým pálením na neurologickú pohotovosť. Neurológia je take nemocničné oddelenie, kde s Tebou urobia všetko na svete a porobia všetky možné vyšetrenia.

elpis

Myslíte že pálenie ľavej strany tela je z tych kvapiek? Cítim to od lopatky až k zadku. Probiotiká užívam dlhodobo hlavne kvôli predošlým antibiotikám, kapustuu a mrkvovu šťavu poriešim. Snažím sa dať si hlavu a nervy dokopy, aj keď je to stále ťažké.

pettroneta

Chrbát pôsobí aj na psychiku. Keby si bola zdravá, a nemala bolesti, aj psychiku by si mala v poriadku.
Takže.
1. Nie si hypochonder, si naozaj chorá. Na chrbát si od neurológia vypytaj DIclobene tabletky, teda spytaj sa, či môžeš užívať spolu s kvapkami na toxocaru, k tomu flector prášok. Konzultuj s lekárom, či sa môže kombinovať. K tomu to, čo Ti radi Tomáš, posilní a čistí tráviaci systém. Psychológa nepotrebuješ, len Ti domnela besnota zabrnkala na nervy, keď si potom tak ochorela. To je úplne normálne a pochopiteľné. Drz sa, lieč sa, upokoj sa. Všetko dobre dopadne, vlastne už teraz dobre dopadlo, keď zistili, čo Ti je.

Tomas 12354

Skusala si uz probiotyka z lekarne, kyslu kapustu a dva decy mrkvoveho dzusu kazdy druhy den? Radim to tak kazdemu.

elpis

Viem už sama sebe leziem na nervy. Stále mám pocit že je to to. Chrbát ma bolí, lopatky, krk, vsetko. Neviem sa z toho dostať. V pondelok idem k psychológovi, snáď to do vtedy so sebou prežijem.

pettroneta

prestaň už s tou besnotou. Máš škaredú infekciu toxocarou. Prekoná ju vraj každý 6. človek, ale nákaza krvou, ako u Teba je menej častá a o to nebezpečnejšia. Môjmu synovi z toho hrozilo, že oslepne. A tiež sa cítil slabý, no a žalúdok a črevá.