Umieram

Príspevok v téme: Umieram
elpis

Pred časom som chytila cudzie mačiatko v záhrade. Pohrýzlo ma. Vyzeralo normálne. Išla som k dr a dala mi tetanovku. A ďalej neriešila. Neskôr som zistila že som mala byť ockovana proti besnote, nestalo sa tak. Citila som brnenie v rane, potom bolesť a pálenie. Podľa chirurga je ok,ortopéda tiež. Myslím že zomieram a neviem aķo ďalej. Len plačem a plačem.

Eddiakara

Vsetky vysledky mas dobre ale aj tak veris ze mas besnotu? Ty si vazne tazky hypochonder. Vsetky tie priznaky si si vsugerovala. Lutujem lekarov, maju to vazne tazke ked sa musia zaoberat aj s ludmi ako si ty.

elpis

U psychiatra som bola, mám lieky. Ale stav sa mi vôbec nelepší, rany bolia, ruka páli. Krk rovnako stuhnuty a bolesti hlavy neustupuju. Práve naopak. Krvné výsledky mám všetky v poriadku.

elpis

Hlavne som nemala veriť obvodnej lekárke, ale bohužiaľ som verila a takto to dopadlo. Necítim sa stále ok, ale tak sa uvidí. Stále som presvedčená že je to besnota, všetky príznaky sedia.

ahjajjaj

elpis, mala si im uveriť, že to nie je besnota. Druhá vec je, že si fakt chorá, a oni sa Ti miesto reálnej pomoci vysmiali. Ako je to s tými kvapkami? Necítiš sa lepšie?
Ozaj a psychiater Ti čo povedal? Vošla si vôbec do ordinácie?
Ja by som ešte tak zvažovala, či neodísť k inému lekárovi. Myslím, kvôli stuhnutej šiji a krčnej chrbtici.

elpis

Raz sa toho asi dožiješ. Ja už nekomentujem. Moja obvodna lekárka neriešila nic, keď som k nej prišla s bolesťami a teda informáciou o očkovaní tak sa mi smiala do tváre, že to je blbosť. Že ona je rada keď k nej prídu do týždňa po uhryznutí a podobne kraviny. Ja som bola hneď na druhý deň. U chirurga som bola rovnako vysmiata, vraj tu besnota nieje a on by si to svinstvo nikdy pichať nenechal, si sestričkou mali zábavu. Neurológ ma odbil slovami že citujem: Ale nevyzeráte besná a smial sa na celé kolo. Na infekčnom v Nitre ma pani dr odbila že keď som prišla neskoro to je môj problém. Ja už nekomentujem nič. Psychicky som už úplne na dne. Ja som nikdy po dr nechodila ale toto mi už stačilo na celý život, modlím sa dúfam že bude ešte dlhý.

pettroneta

elpis, to je šialené. Nieže budeš niečo brať od psychiatra. Kto Ti tam dal výmenný lístok? Čo Ti povedal neurológ? To naši lekári v budúcnosti pošlú aj človeka so zlomenou nohou k psychiatrovi, že si bolesti vymýšľa?
Si na zlom mieste, na psychiatriu patrí ten, čo Ťa tam poslal!
To poznáš ten vtip o ujovi Janovi? Ide ujo Jano k lekárovi: Pán doktor, už týždeň mám hnačku, denne aj 5-6 krát. Darmo jem ryžu a banán a sucháre, darmo diéta, darmo kvapky proti hnačke.
Doktor sa poškrabe po hlave a predpíše antidepresívum a hovorí, aby prišiel o 2 týždne. Príde ujo Jano o dva týždne, celý vychudnutý, páchne od fekálií, ale zato usmiaty od ucha k uchu.
Pýta sa lekár: Tak ako sa máte? Hnačka prešla?
Ujo Jano: "Lepšie, oveľa lepšie. Mám vynikajúcu náladu. Hnačka síce neprešla, pán doktor, ale zistil som, že už mi to vôbec nevadí!"

swistica

No neviem, ja by som sa v tomto pripade na psychiatricke lieky nedala nahovorit. Ak potrebujes ukludnenie, tak skus nieco volnopredajne z lekarne. Psychiatricke lieky sposobuju casto zavislost a hlavne kazdy jeden ma mnozstvo neziaducich ucinkov. Neviem si predstavit, ked sa tie ucinky pomiesaju s priznakmi, ktore mas.
Diagnozu ti uz urcili, tak uz sa len ukludnit a cakat co bude po skonceni liecby.