Umieram

Príspevok v téme: Umieram
elpis

Pred časom som chytila cudzie mačiatko v záhrade. Pohrýzlo ma. Vyzeralo normálne. Išla som k dr a dala mi tetanovku. A ďalej neriešila. Neskôr som zistila že som mala byť ockovana proti besnote, nestalo sa tak. Citila som brnenie v rane, potom bolesť a pálenie. Podľa chirurga je ok,ortopéda tiež. Myslím že zomieram a neviem aķo ďalej. Len plačem a plačem.

tomas 12345

Tak si daj teda z krvi spraviť vyšetrenie na besnotu. Ale ked doktori vravia že to je v poriadku, tak asi vedia čo hovoria.

Lenienka

Boze ty si ale hypochonder, u nas nie je besnota, ani v okolitych krajinach. Kde by asi maciatko chytilo besnotu ked uz ani lisky v lesoch to nemaju. Ockuju ich zhadzovanim masa napusteneho ockovacou latkou z lietadla.

deutschd

čudujem sa že ti lekár neodporučil vyšetrenie u psychologa.... lebo nejaké tie sedenia u neho by sa ti určite zisli...

eIpis

Ja toto nechapem aj ta co chcela zachranit toho pavuka, co ju ustipol a skoncila v nemocnici namiesto toho, aby ho zaiebala novinami. Aj ked zena strhne volant, lebo na ceste je maciatko, tak by som ho zaiebal. Ludia vam nacisto drbe s tymi zvieratami, staviate ich nad ludsky zivot a zdravie.

elpis

Sera som dostala a však stále cítim bolesť a pálenie v ruke. Vraj sa v mojom okolí nevyskytla 10 rokov. Možno aj preto sa na to moja dr vykaslala. Sa mi to nedeje každý deň a ani ma len nenapadlo neverit jej.

SeptalPriTeHruze

Ja si myslim, ze by sa mal urobit nejaky verejny IBAN ucet, na ktory by ludia mohli posielat peniaze na odlzenie ostatnych ludi, Slovakov. /// Mojho otca pohryzol pes, tak ho pohryzol naspat. Odvtedy uz nehryzie nikoho, uz mu spadol ten chocholavy hrebienok ...inter arma silent musae...