Umieram

Príspevok v téme: Umieram
elpis

Pred časom som chytila cudzie mačiatko v záhrade. Pohrýzlo ma. Vyzeralo normálne. Išla som k dr a dala mi tetanovku. A ďalej neriešila. Neskôr som zistila že som mala byť ockovana proti besnote, nestalo sa tak. Citila som brnenie v rane, potom bolesť a pálenie. Podľa chirurga je ok,ortopéda tiež. Myslím že zomieram a neviem aķo ďalej. Len plačem a plačem.

elpis

Neviem čo snim je teraz. Cca 6 dní bolo ok, chodilo na mlieko a masko. Potom bola búrka a už som ho nevidela. Na infekčnom mi odbery nerobili,len ockovali. V pondelok idem k obvodnej na odbery. Tá sa ani neunuvala mi brat krv.

elpis

Uhryzla ma, vyzerala ok. Jedla aj pila asi 6 dní. Po tetanovke mi bolo zle. V utorok 30 mi bolo zle, podľa dr zápal pľúc. Vybrala som atb. V piatok ma bolel chrbát a krk. Začala som cítiť pálenie a brnenie v ruke. Podľa dr zo zápalu pľúc. Od pondelka som začala brať injekcie, mávala som kŕče a bolesti. Teplotu nikdy. Ani teraz.
Bývam v centre dediny, rodinný dom, za domom bytovky.

petroanneta

majiteľ mačaťa? Vieš o osude toho mačaťa niečo? Potvrdila sa uňho besnota?
Tebe porobili odbery krvi? Aké výsledky došli z infekčného?

elpis

24 júla, 25 som mala tetanovku. A 5 augusta som začala s antirabickymi injekciami. Idem sa zblázniť. Nechápem ako si pani doktorka dovolila ma neinformovat a mňa kravu to ani nenapadlo.

elpis

Bolí ma to pohryznutie, cítim pálenie a tlak v ruke. A krk a chrbtica strašne. Prehĺtať prehltam normálne aj smäd je v norme.

ahjajjaj

Ťažko sa Ti prehĺta a si smädná? Je Ti na vracanie a bolí Ťa žalúdok?
Inak aj z tých sér Ti môže byť zle.

elpis

Netuším kde by sa mohlo nakaziť ale proste sa necítim dobre. Vyzeralo normálne, nie ako besné. Ale proste všetky príznaky mám. Pôjdem aj na krv a určite aj za psychológom.