Umieram

Príspevok v téme: Umieram
elpis

Pred časom som chytila cudzie mačiatko v záhrade. Pohrýzlo ma. Vyzeralo normálne. Išla som k dr a dala mi tetanovku. A ďalej neriešila. Neskôr som zistila že som mala byť ockovana proti besnote, nestalo sa tak. Citila som brnenie v rane, potom bolesť a pálenie. Podľa chirurga je ok,ortopéda tiež. Myslím že zomieram a neviem aķo ďalej. Len plačem a plačem.

elpis

Zena ďakujem, snažím sa všemožne ako sa len dá. Ono keď som sa dočítala že aj mláďa vie mať besnotu a že sa na ňu umiera (ja krava som to netušila) všetko sa mi zosypalo. A to som sa vždy bála rakoviny. Som rada že tu je takéto fórum, aspoň mi niekto práve poradí, doma už všetkým leziem na nervy, vlastne už aj sebe.

zena

To môžeš cítiť ešte dlho, ale neboj sa. Môjho syna pohrýzol susedov pes, mal to veľmi škaredé, dostal len tetanovku a ATB. Na 2. deň odchádzal k moru, šoféroval s ňou, kúpal sa, aj keď to mal zakázané. Ruka sa mu zahojila, ale bolela ho 3 mesiace. Strach ti situáciu len zhorší, musíš si myseľ zaujať niečim iným a vydržať do zajtra, kedy budeš mať nejaké výsledky.
Tie útoky na seba si skús nevšímať, všetko si jasne napísala, aj odpovedala na otázky. Uvar si medovkový čaj, ten ťa ukľudní.

elpis

Bola som u chirurga rany zahojené a v poriadku. U ortopedicky na RTG rovnako všetko v poriadku. A predsa cítim bolesť a palenie.

elpis

Bola som u chirurga rany zahojené a v poriadku. U ortopedicky na RTG rovnako všetko v poriadku. A predsa cítim bolesť a palenie.

elpis

Prepáč ale ako inak to napísať? S lekármi samozrejme komunikujem, za posledný mesiac som obehala toľko lekárov ako za celý život nie. Odbery u obvodnej boli moc a krv. Niekoľko testov, toxo a ešte ďalšie, nepamätám si ake. Stery z hrdla a jazyka. Inde mi krv nebrali, ani na infekčnom hoci som si ich chcela zaplatiť. Atb doxyciklin, keď som povedala že mi to radil veterinár.

elpis

Zápal pľúc som mala pred mesiacom, besnotu mi nikto nediagnostikoval ani nevyvratil. Vybrala som 5 ser na 12 deň od uhryznutia a nikto nič neriešil. Dnes som bola u obvodnej na odbery. Zajtra infekčné.

Najčítanejšie články