Sledujem nových susedov

Príspevok v téme: Sledujem nových susedov
Onur

Pred rokom sa do domu, ktorý sa predával prisťahoval mladý pár v mojom veku. Dievča je veľmi atraktívne a pár žije veľmi spoločenským životom, teda cez víkendy si k sebe vodia kamarátov a kamarátky, často aj rodičov počas týždňa.
Ja žijem úplne sám, bez kamarátov a priateľky. Som nespoločenský.
Tá jeho frajerka ma neskutočne sexuálne priťahuje. Viete čo je paradox? Ten chalan, nový sused, je dosť podobný muskulatúrou aj črtami tváre mne. No ale to je fuk.
Ide o to, že ich často sledujem, teda nie stále, ale pozerám sa im do dvora a do okien aspoň päť minút z dňa.
Poviem si, že nebudem, ale láka ma to, lebo sa nudím a u nich to tak žije. Závidím im ten naplnený život, ktorý ja nemám.

petronneta

otázka na tých mystickejšie založených: nemôže sa táto neprajnosť aj naozaj preniesť inému do života? Teda konkrétne, onurove myšlienky nemôžu vojsť tak do vesmíru, aby sa jeho želanie splnilo, a im to nevyšlo?

zehlicka

Toto robil jeden moj kamos tiez isty cas, ktory tiez byva na dedine.
Kolkokrat som k nemu prisiel tak mi rozpraval o jednej babe ktora chodila k jeho susedovi na navstevy, bola to frajerka toho suseda. Kamos tiez bol dlho doma.pre zlomeninu nohy nemal ani babu tak sa z nudy akosi zameriaval na nu ked tam dosla. Bolo to chore ale tak clovek si nejak musi vyplnit den ked sa nudi :D
Pride mi to ako z filmu Disturbia :D

LukasBA

Vsak ked bude mat Onur frajerku tak to prestane robit lebo to bude mat doma. Uz bude mat vyplneny cas s nou predsa.

LukasBA

Sa stavim ze doma masturbujes myslienkami naňu :D
Ako ta baba vyzera? Opis ju ci je ozaj krasna taka.
Vyska, postava, uces nech aa aj my pokochame v predstavach :D ;D

mysli

A preco sa k nim nepridas?
Vsak chod akoze okolo a ked budu vonku tak sa k nim ozvi napr. Dibry den, aaaa vy ste moji novi susedia? Tesi ma ja som ...
Je to tazke pre teba?
Zoznamis sa a budu k sebe mozno aj teba volat len nesmies byt trdlo zakriknute

Onur

Reda: Niekomu nie je dopriate zas nič. Ja hlavne nechápem tých, čo po rozchode o týždeň majú nový objav. Ja kompletne jeden vzťah za život.
A tamto je nezmysel, že "dopraj iným" presne, to len tí, ktorí majú ľahko, bezstarostne, hneď všetko im padne do cesty ani nevedia ako.
Takí nepochopia toho komu sa nedarí. To vravia len aby ti nemuseli povedať pravdu, to si dakedy myslím, lebo inak fakt neviem, že im to nedojde blbé.
Ja všetkým prajem rozchody, nezhody, smejem sa na tom, keď počujem o tom ako sa niekto rozchádza, akože je mi to fuk, neumieram z toho, ale poteší to na srdci a príjemné k raňajkám, také počuť.

Reda

Onur- ako vidím koníčky máš ale sam vidíš že to nestačí k uplnemu šťastiu..presne je to neprirodzene..nechápem prečo je niekto ukrateny o všetku lasku a niekomu je cely život od puberty dopriate

Onur

noc: mám rád futbal, dobré jedlo, bicyklovanie, chladné zimné počasie, zimné noci, Coldplay, Liga majstrov, čokoláda, keď nemusím vstávať do roboty za rovno sliepkami, občas čítanie nejakej knihy, dobré jedlo, tak nejak :D