Sledujem nových susedov

Príspevok v téme: Sledujem nových susedov
Onur

Pred rokom sa do domu, ktorý sa predával prisťahoval mladý pár v mojom veku. Dievča je veľmi atraktívne a pár žije veľmi spoločenským životom, teda cez víkendy si k sebe vodia kamarátov a kamarátky, často aj rodičov počas týždňa.
Ja žijem úplne sám, bez kamarátov a priateľky. Som nespoločenský.
Tá jeho frajerka ma neskutočne sexuálne priťahuje. Viete čo je paradox? Ten chalan, nový sused, je dosť podobný muskulatúrou aj črtami tváre mne. No ale to je fuk.
Ide o to, že ich často sledujem, teda nie stále, ale pozerám sa im do dvora a do okien aspoň päť minút z dňa.
Poviem si, že nebudem, ale láka ma to, lebo sa nudím a u nich to tak žije. Závidím im ten naplnený život, ktorý ja nemám.

Tomas12345

No ja ti rozumiem, myslíš si že existuje len jeden život a sám seba považuješ za niekoho kto celý tento život premrháva pretože si nevieš nájsť žiadnu partnerku. Lenže je tu jedno veľké ALE!

Darmo má sused neviem akú krásnu partnerku, k ničomu mu to neosoží. Každý človek tu na Zemi skôr či neskôr zomrie a jeho krásna partnerka mu potom načo bude ? Zomrie a zmizne naveky, už nikdy nezažije nič dobrého a to na večné veky. Co sa dá takémuto človeku závideť ? Nie! v tomto sa očividne neskrýva štastie a zmysel života.
V čom sa teda ukrýva štastie a zmysel života ? V Bohu! Svedecké výpovede mnohých (napr. evanjelicky misionár Percy Collett) potvrdzujú existencie neba. Nebo je prekrásne a večné. Ludia ktorí zasvätia svoj život Bohu - Ježišovi Kristovi vstúpia na toto prekrásne miesto a budú žiť v štastí. V tomto sa skrýva pravé štastie a nie v dočasných a krátkych partnerských vzťahov. Tie ber len niečo maximálne ako bonus.

alone19

foreveralone nechces popisat ? som o rok mladsia ako ty :D a citim sa byt totalne forever alone.
ked tak daj vediet.

Medea7

Ľudia vymažte si z hlavy slovo Závisť. Ja keď to počujem so mnou úplne trasie. Možno to nemyslíš zle ale není to dobre. A sledovanie niekoho to mi nič nehovorí. Aši si mladý a teda ta zaujala.

planik

Onur
to nieje o tom ci si chudy jak palicka
Poznam muzov co su svalnati, tucni, pupkati a.predsa ich ziadna nechce lebo au zvlastni a divni.
Dvaj z nich su tak zufali ze volaju na rande kazdu suknu co sa.mihne okolo,jeden je zakriknuti a malovravni, dalsi len pivo pije a vyzera ako bezdomovec ..ono je to o tom ako sa spravas, obliekas, ako vystupujes pred ludmi, akk na ludi posobis.
Zeny chcu sebavedomych muzov, ktori sa o ne postaraju, ktori vedia co chcu, nepohybuju o sebe, niesu trapni, ale rozvazni ..
Muz ma byt chlap nie zufalec, zufalcov nechce ziadna len nejaka gestapacka zufalka ale normalna baba bude vyberat.

ZajoNufo

No to si si nejak zle vysvetlil. Ja som sice pisala pod tvoj prispevok ale moj elaborat nepatril vylucne v tebe.Aj v tvojich komentoch bolo tento tyzden uz 6x som panic nik ma nechce.Neviem ci to furt pise ta ista osoba ale uz si zacinam mysliet, ze hej.Ze ta nazory druhych nezaujimaju to je sice pekne, ale viac hlav viac rozumu.Zatrpknuty ludia maju spolocny postoj- ja som jediny spravny ostatni su sibnuti.Chcela som svojim prispevkom pozriet sa na pohlad zo sirsieho uhla.Ked si myslis, ze si zo vsetkych najmudrejsi riad sa podla seba. Aj tak sa da zit .V hneve na cely svet...