Sledujem nových susedov

Príspevok v téme: Sledujem nových susedov
Onur

Pred rokom sa do domu, ktorý sa predával prisťahoval mladý pár v mojom veku. Dievča je veľmi atraktívne a pár žije veľmi spoločenským životom, teda cez víkendy si k sebe vodia kamarátov a kamarátky, často aj rodičov počas týždňa.
Ja žijem úplne sám, bez kamarátov a priateľky. Som nespoločenský.
Tá jeho frajerka ma neskutočne sexuálne priťahuje. Viete čo je paradox? Ten chalan, nový sused, je dosť podobný muskulatúrou aj črtami tváre mne. No ale to je fuk.
Ide o to, že ich často sledujem, teda nie stále, ale pozerám sa im do dvora a do okien aspoň päť minút z dňa.
Poviem si, že nebudem, ale láka ma to, lebo sa nudím a u nich to tak žije. Závidím im ten naplnený život, ktorý ja nemám.

ZajoNufo

Vyzera Frlajs chudo ako je potom mozne, ze si nasiel mladu babu este k tomu kocku a snubenicu dokonca? Vsak to popiera zmysel a podstatu tohto prispevku, ze chudy chlap si nemoze najst babu a vsetko je len o vyzore.Tak potom asi o slave charizme inteligencii peniazoch popularite a milion tisic veci, ktorymi ovplyvnujes, ci si ta baba vyberie a ci nie, dobrej povahe sexappeale atd...

kaloria

myslite, ze takto vyzerat je zle? mne to naslo lukasa f. na tejto fotke a vyzera pekne, aj s peknou snubenicou www.topky.sk-
v tvari vyzeras ako, vychudnuto ci normalne ci detsky?

ZajoNufo

To nie je o tvari Takze je mozne, ze mas dokonca peknu tvar? Tak to je dobre.Ty si ma vystrasil.Opisal si sa ako nejaky Quasimodo.Tak som si pozrela toho Lukasa Frlajsa.Naozaj je chudy nohy jak palicky asi nema standardnu postavu.Ale z tohto by som si az tak tazku hlavu nerobila.Asi sa to nebude pacit kazdej, ale nejaka sa najde.Nie kazdej sa pacia svalovci.Nic hrozostrasne na tom nevidim.No pockaj keby som tu mala fotku posledneho chalana, aky chudy bol on.Polka normalneho muza, vysoky sebavedom.y vykracoval si ako pav po ulici pekne sa obliekal bol mladsi ale uplne mi hlavu pomotal. Este ma drzo balil. Ale on ani tu tvar nemal ktovie ako krasnu.Nejak ma omamil Kazdej zene za paci nieco ine....Takze cau Drzim ti palce

Onurr

ZajoNufo

To nie je o tvári. Je to o tele. Ja som postavou niečo ako Lukáš Frlajs, takzvaná vrodená vychudnutosť, ako keby z koncentráku, no ale inak jem stále a veľa a nič nepomáha.
Chodil som aj cvičiť ale už dávno, nepomohlo mi to. Robil som to z odporom, lebo mne sú tie činky ťažké a nič, po trištvrte roku sa kuknem do zrkadla a rovnaký som bol.
Beh, cyklistika, prechádzky do lesa v pohode, ale ja na činky nie som.
Ale však vďaka za rady :D

ZajoNufo

Kurnik ja netvrdim, ze si mas dat na plastike vypichnut oko, ale tvrdohlavy si- vysledky by si chcel namahu ziadnu.Ja som 8 rokov behala a mala trening 5x do tyzdna, kym mi muzi zacali hovorit, ze mam sexi zadok.U holica kolko x som bola a farbila si vlasy ani nepocitam A kolko penazi musis vrazit do kozmetiky siat a doplnkov? Mne by sa nepacilo viac ist na dovolenku a vrazat prachy do kurzov?Kupit si knihy a cestu oko sveta? Namiesto toho somariny musim kupovat.Si myslis, ze krasavice, co stretnes v meste tak rano vstali z postele? Kamoska o pol.6 rano vstavala aby si vlasy fenovala. Ty by si chcel bez namahy vyzerat jak Alan Delon ale bohuzial nie kazdy sa narodi tak mnohi si tu krasu musia vydriet.Taka je pravda, ci si to uznas a ci nie.Ale uz nic nevravim rob ako uznas za vhodne mozno nejaky muz by ti vedel lepsie poradit, ako sa stat supermanom.

Onur

Aj mne sa viac lúbila pred zákrokom. Vyblednuté baby sú príťažlivé, mne sa to páči. Neuznávam opaľovanie.

Slavo34

Zajo
Ved ta s ofinou je krajsia ake skaede kaca?
Ta vpravo je ako lacna umelina . a dobrym drahym mejkapom ale keby si ho dala dole tal neviem neviem ...
Mne sa ta s ofinkou mlada paci je taka prirodzene krasna s peknym usmevom

chlap764653542

Onur : Máš pravdu, u nás pár ciklistov už auto zrazilo. Občas vidím vysypaného motorkára. Ale aj chôdza je zdravá, aspoň 5 km denne.

Onur

chlap

Milujem bicykel, kľukne by som sa ním presúval aj tridsať km, keby som sa nebál, že ma zrámuje idiot za volantom, ktorý sa kuká do smartfónu.
Primeranú ženu? To je aká? Mňa musí žena fyzicky priťahovať, inak ju ako ženu nevnímam a nemám záujem. Drvivú väčšinu svojho života som sám. Viem s tým fungovať. Žijem v starom dome sám. S rodičmi? Ccc, kriste, len to ne.

chlap1324134

onur: Ako dokážeš prežiť z 300 eur? Bývaš u rodičov? Cvičíš? Cieľom cvičenia nemusia byť svaly, ale zlepšenie zdravia. Do 5 km sa dá presúvať na bycikli. Čo ponúkaš to dostaneš. Nájdi si primeranú ženu.