Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Hnusia sa mi tlsté ženy, prečo ich je tak veľa?

Príspevok v téme: Hnusia sa mi tlsté ženy, prečo ich je tak veľa?
Konan

Mám dvadsaťdeväť rokov. Som priemerne vyzerajúci chlap s priemernou postavou a s priemernými financiami. Po rozchode a teraz už ročnej osamelosti, by som si rád našiel partnerku.
Bol som párkrát vonku s nejakou, ale to bolo tak, že posielali fotky tváre a prídem tam a bola tučná.
Ja nemám rád tučné ženy vôbec ma nepriťahujú. Nad sedemdesiat kg pri žene by mali normálne tú ženu zavrieť za trestný čin prehnane povedané.
Prečo ich je zrazu tak veľa?
Ja také ženy v momente odmietam a z nich by sa mi nepostavil ani keby ma fajčili, vtedy volím radšej ručné práce a osamelosť.
Veď slovenské ženy sa furt v zahraničí označujú za krásne a už je každá druhá tučná. Vadí mi to, je to nechutné.

Samulo

Parchant:
Presne ako hovoríš.
Poviem skúsenosť s mojou ex. Vždy veľa jedla a aj si vždy o sebe hovorila, že je bacuľka, chodil som s ňou rok a pol.
Išiel som do fitka, ona nikdy. Išiel som na bicykel, ona nikdy, išiel som behať, ona nikdy.
Sladkosti, nezdravé jedlá, cigarety a keď som jej povedal, aby sa o seba starala odpovedala "keď sa ti nepáči, nájdi si inú".
Nechal som ju, keď mala osemdesiatosem kg.
Už mi to ozaj vadilo. To už bolo za všetkými hranicami.
Po troch rokoch si pozriem jej čerstvé fotky, má dvadsaťšesť rokov a vyzerá na tridsaťpäť ročnú.

Restika

Podla mna je to ta mlada, agresivna vychrtlina, co tu vypisuje a chce aby sa z nej vsetci chlapi pototo, lebo nic ine ako mladost a chudost nema, nevie, nema ako inak zaujat.Tiez nebude chuda a mlada naveky. Karma je svina. Majetky chlapov ta lakaju, coo? Jedine zbrane, ktore mas, aby si dostala chlapov majetok, lebo dobre vies, ze mlada a chuda navzdy nebudes. Ked si najde mladsiu a chudsiu od teba, tiez zacnes starnut a priberat. Keby hlupost mladych kvitla. A castejsie sa umyvaj a navstevuj doktorov, lebo co ty tam mas za faunu to je nonsens.

parchant

tiez sa mi neaci,ked sa zena v 25ke preziera a hovori si baculka.ty niesi baculka preboha,ty si vypasena a leniva zenska,ktora sa nedokaze postrarat o seba a svoje zdravie.ako budes vyzerat po decku ,alebo po 30ke???netreba hned utocit,ale zamysliet sa nad tym

Trencan Erik

Najhorsie je, ak zena na to uplne kasle a ani sa s tym nepokusi nic robit a este pije farebné malinovky, coca colu, sladkosti a prejeda sa.
To som si vsimol moc skoro, ze tlste zeny strasne vela jedia, neraz som to videl v podnikoch a restikach.
Kks, ja mam malu porciu a ona zrala a zrala.

Smena

Dalsi trapny troll, ktory nema co robit, tak sa snazi vyvolat hadky na nete? Ludia, prosim vas, ani viac nereagujte na tuto diskusiu... zbytocne.

Grud

A co teraz ako? Sa mame vsetci kvoli tomu posrat, alebo co? Vsetky zeny prestanu zrat a budu vychrtnute hrkalky, kosti pre psy, lebo milostivemu to vadi? Poriadnemu chlapovi sa veru postavi aj pri takej.