Hnusia sa mi tlsté ženy, prečo ich je tak veľa?

Príspevok v téme: Hnusia sa mi tlsté ženy, prečo ich je tak veľa?
Konan

Mám dvadsaťdeväť rokov. Som priemerne vyzerajúci chlap s priemernou postavou a s priemernými financiami. Po rozchode a teraz už ročnej osamelosti, by som si rád našiel partnerku.
Bol som párkrát vonku s nejakou, ale to bolo tak, že posielali fotky tváre a prídem tam a bola tučná.
Ja nemám rád tučné ženy vôbec ma nepriťahujú. Nad sedemdesiat kg pri žene by mali normálne tú ženu zavrieť za trestný čin prehnane povedané.
Prečo ich je zrazu tak veľa?
Ja také ženy v momente odmietam a z nich by sa mi nepostavil ani keby ma fajčili, vtedy volím radšej ručné práce a osamelosť.
Veď slovenské ženy sa furt v zahraničí označujú za krásne a už je každá druhá tučná. Vadí mi to, je to nechutné.

pomocnica

Lebo sa ľudia nehýbu a jedia nezdravo...Nad 70 kg hmm... Ja mám 63 kg, výška 169 cm a vyzerám dosť štíhlo, mám aj zadok(tričká XS,S, nohavice 38,40 čiže Mko myslím), ale tak normálne krivky, takže pre teba by som bola asi nie tučná, ale pri sebe. :D Vzhľad a váha občas klame. Máš aj štíhle, aj vychrnuté, aj tučné, aj normálne baby, ale tak nabudúce sa aktívne zoznamuj v realite, nie cez fb a nejaké iné zoznamovacie stránky a budeš hneď vedieť na čom si. :-)

rosanda

veď mladší ako 35 už dnes bez internetu ani babu zbaliť nevedia...onedlho budú deduškovia zarábať na kurzoch "Ako zbaliť dievča bez PC" :D

ponukas

dost malo, nechcela by som ta ani keby si bol jediny exemplar na zemi.
Nemas totiz "primerane" iq, eq a kopec dalsich veci.

Agami

Ty mas 29? Za prve: Povedala by som ze tak 15. Patnastrocni uvazuju takto povrchne. Dufam, ze na to ta, ktora bude ,,splnat,, tvoje povrchne poziadavky ta prekukne a posle do haja. Za druhe: Zakladat temu kvoli takej hovadine. O co ti vlastne ide? Ked nemas gule na to, aby si priamo v realnom svete oslovil taku, ktora sa tebe paci, co vlastne cakas, ze dostanes? Opovrhovat niekym, koho ani nepoznam, len preto, lebo ma 80kil je fakt smutne. Ty si ludsku bytost vedla seba nezasluzis. Kup si nafukovaciu ancu.

Hanielop

Dufam, ze nebudem mat dceru, lebo ak by ju mali obtrtkavat taketo stare uchylne prasce v dospelosti, ci robit im madrac. Hnus.

Elisaaaaa

Zvastne ake problemy tu riesite ..chlapi nadavaju ze chcu chude babi a ked najdu taku co ma 45 az 50 kil tak jej hovoria aby pribrala ze je velmi chuda a trcia jej kosti tak co vlastne chcete ? Nic vam nieje dobre tucna zle je,chuda nehc priberie ,taka akurat zas sa zle oblieka vzdy vam bude nieco prekazat uz prestante toto riesit same povrchnosti kazdy je nejaky kazdemu sa paci nieco ine naco sa tu stazujete kto chce tucnu nech si najde tucnu kto chudu nech chudu mate na vyber skusaj hladaj vymienaj a bodka .

Link

hm asi preto sa tak povrchne dívaš na ženy a odsudzuješ pre výzor, lebo sam si podla tvojho, písania plytký ako tácka ...radšej isť von so silnejšou ženou ktorá má osobnosť ako s nejakou ktorá vie zaujať iba výzorom a intelektuálne je na tom no ako ty

jetovriti

ja to mam este horsie ako autor temy.....mam 38 rokov a lubia sa mi len chude a mlade, maximalne do 30 rokov.....inak ani neriesim.....nic sa s tym neda robit, takto som naprogramovany prirodou.....tiez som radsej sam ako keby to nemalo byt jak chcem ja

rosanda

ja zase považujem chlapa, ktorý nebalí baby osobne, a potom sa sťažuje, že nie je podľa jeho predstáv za neschopáka...však sa zober do mesta, všade baby v šatočkách, kraťaskoch a daj sa do toho chlape a nesťažuj sa