Karmicka zataz

Príspevok v téme: Karmicka zataz
upozornenie

Prave som citala vo vedlajsej teme o karmickej zatazi - uzivatel hartak. Nechcem spamovat temu o chudnuti, tak som zalozila tuto novu. Dufam, ze si to hartak vsimne.
Celkom ma tato tema zaujima. Ake mate s tym skusenosti? Uvedomili ste si, ze vas postihla niekedy karma? Budem rada za vsetky nazory.

Bohatier

Vies hartak co ta trochu sledujem si uz porusil minimalne dve cnosti (K tvojemu 100 percentnemu presvedceniu aspon prehodnot). Ja sa svojej tazoby nikdy nevzdam (ty si si ju uz nechal upravil). Ale radsej ma uz necitaj lebo som ta temnota ktora si ohyba dane pravidla k svojej spokojnosti! Prajem Ti vela stastia na ceste.

hartak

pre bohatier,zle som pochopil,ospravedlnujem sa,...pišeš,stav uvedomenia,je to velka vzacnost vo svete,..precitujem tažobu,tažku temnu nebezpečnu energiu,..toto neni stav uvedomenia,to je hra temnoty,....robim to,na čo som nastaveny,čo som prijal,a s čim suhlasim,čomu verim,...ale stale sa snaži niekto,alebo niečo,dat ma do zmetku,alebo ma využit,zneužit po energetickej rovine,bojujem s tym niekolko krat denne,...ty,ktory kračaju v pravom ,ale ozaj v pravom svetle,to nemaju vobec jednoduche,..komu dal ale Boh ulohu,dal mu k nej aj silu,..pozor,stav uvedomenia o ktorom pišeš,prichadza z druhej strany,...pozdravujem,nevnucujem,dobru noc želam,...

Bohatier

Tomas, ta evolucia je strasne zaujimava tema na ktoru by sa s kadzou odpovedou naskytla nekonecna rada novych otazok! :)) (myslim si ze rajska zahrada a jej stvorenie by bolo v casom useku par miliard rokov po!). :))

Bohatier

hartak, neprihovoril som sa Ti kvoli pohladu na moju karmu! :)) Vies ten transformator v hlave som len tak nespomenul (pre nic za nic) kedze ma nieco na "niekom" zaujalo. Mozno vies alebo nevies ale tento stav uvedomenia je vo svete velka vzacnost ktora by mohla zarucovat jeho nositelovi ze uz ho nic viac nematie neovplivnuje alebo nezneuziva po energetickej stranke atd..

Tomas12345

upozornenie :

"Bud vsak tolerantni i k inym nabozenstvam, ako to tvoje vlastne a mozno i trochu pripusti, ze tak ako sa z casti myli kazde jedno nabozenstvo, ci skor jeho interpretacia, tak sa mozes mylit aj ty.
Velmi sa mi paci, ako ukoncuje svoje prispevku Hartak ,,pozdravujem, nevnucujem,,. Berme si z neho priklad."

Nedá sa byť tolerantný k ostatným krestanskych náboženstvam, nie ked učia v rozpore s učením Biblie. Tak ako boli autori Biblie netolerantní k modlám, tak isto som netolerantný aj ja k náboženstvám ktoré modly ucitevaju alebo robia niečo čo je v rozpore s Písmom. Ked teda vidím falošné náboženstvo poukážem na neho a nebudem takéto náboženstvo obhajovať.

Ano, môžem sa mýliť, a preto každého i teba vyzývam aby ste mi dokázali opak. Ak sa mýlim dokážte mi to skrze biblické verše. Biblia sa totiž vyvracia Bibliou a nie názormi a pseudo presvedčeniami ľudí či vedcov. Ja sa presvedčiť dám pokial mi niekto dá dôkaz z Biblie. Však som bol dakedy katolíkom, no po dôkazoch z Písma som ním ostať nemohol a stal som sa preto evanjelikom.

Tomas12345

upozornenie :

"Co myslis, preco apostoli hned nerozumeli podobenstvam? Pravdepodobne na to este neboli pripraveni."

Nerozumeli pretože do nich nevstúpil ešte Duch Svätý. Po Ježišovom ukrižovaní ich ale Duch Svätý už naplnil. Navyše má sa za to že autori Biblie písali pod Duchom Svätým, takže tie biblické verše ktoré som ukázal napísali autori Biblie pod vedením Ducha Svätého a Duch Svätý sa nemýli, niekto iný sa tu mýli!
............................................................................................................

"A tak je to i s doslovnostou biblie. Ani ludstvo nebolo hned pripravene vsetko chapat."

To by bolo v poriadku ale len v prípade že si to neprotirečí s učením Biblie. Tak napríklad taká elektrina si neprotirečí s učením Biblie, a pritom elektrina bola vynájdená len nedávno. To je v poriadku. Nie všetky vedecké veci sú zapísané v Biblii ale boli zjavené ludstvu len nedávno. Pokial si tieto vedecké objavy neprotirečia s Božím slovom je to v poriadku. Lenže evolúcia si s Bibliou priamo protirečí. Ak by sme prijali evolúciu potom by sme museli priznať že Ježiš, apoštoli a autori Biblie klamali. Ak sú ale klamlivé verše ktoré hovoria o stvorení, potom môže byť klamlivý hocijaký verš v Biblii. Aj verše o zmrtvychstaní, poslednom súde, nebe/pekle potom môžu byť nepravdivé. Síce je pravda že autori Biblie nedávajú žiaden dôvod myslieť si že ide o klamstvo a o obrazné pomenovania, lenže toto isté platilo aj pri evolúcii, kde autori Biblie tiež nedávali žiaden dôvod myslieť si že kniha Genezis nepredstavuje doslovný vedecký opis stvorenia. Takýmto spôsobom by sme ale urobili z Biblie trhací kalendát a hocijaký verš by sa potom dal spochybniť.

A čo sa vedcov týka, tí neuznávaju ani existenciu Boha, ani posmrtný život, ani vzkriesenie, ani Exodus, ani.........

Ak by sme sa mali teda riadiť podľa vyjadrení vedcov, potom by ľudia už ani nemohli byť krestanmi.

upozornenie

Co myslis, preco apostoli hned nerozumeli podobenstvam? Pravdepodobne na to este neboli pripraveni. A tak je to i s doslovnostou biblie. Ani ludstvo nebolo hned pripravene vsetko chapat. Nebudem ti vsak brat tvoju predstavu Boha ako kuzelnika s palickou. Pokojne ver doslovnosti Genezis. Bud vsak tolerantni i k inym nabozenstvam, ako to tvoje vlastne a mozno i trochu pripusti, ze tak ako sa z casti myli kazde jedno nabozenstvo, ci skor jeho interpretacia, tak sa mozes mylit aj ty.
Velmi sa mi paci, ako ukoncuje svoje prispevku Hartak ,,pozdravujem, nevnucujem,,. Berme si z neho priklad.

Tomas12345

upozornenie :

Preklep, takto to má byť správne - Týmto by som síce mnohých ľudí dotiahol k Biblii no za vysokú cenu kedy som ich naviedol na niečo čo Biblia NEUCI.