Prečo sa slováci stále šťažujú?

Príspevok v téme: Prečo sa slováci stále šťažujú?
slovaciskovysity

Nechapem preco sa stale vsetci stazujete, samy si mozete za to, kde ste, co robite. Kazdy si je strojcom svojho stastia. Mali ste sa lepsie ucit a nemuseli ste teraz makat na smeny vo fabrikach a robit otrokov zahranicnym investorom. Zacnite podnikat, zamestnajte ludi ked mate plne usta reci ako vam podnikatelia a stat robia zle. Otroci ste a aj nimi ostanete. To je len vas problem a neschopnost !

Danielllita

A čo sa týka tej nízkej nezamestnanosti je to PODVOD. Nezamestnanosť je a docela veľká. Moja skúsenosť: Bola som na úrade práce, odtiaľ ma poslali na pohovor do fabriky v Trnave. Práca na 3 smeny, teda ranná, poobedná a nočná. Práca v stoji. Kórejská fabrika, buzerácia, krik, vulgárne nadávky. Ponúkali 600 euro hrubého plus stravné lístky. Odmietla som, vyradili ma z evidencie. A takto krásne sa UMELO ZNIŽUJE nezamestnanosť.

upozornenie

Slovensko je zo všetkých krajín EÚ v priemernej mzde na 22. mieste, čo nás radí takmer na chvost celej štatistiky. Za nami je už totiž len 6 krajín. Aj keď sme s priemernou mzdou v roku 2017 predbehli Poľsko, stále máme na čom pracovať. Priemerná mzda na Slovensku je na sume 954 eur.

Danielllita

Debo a modraobloha to vystihli dokonale. Ja uz som to pisala v inom prispevku, co sa na slovensku zmenilo???
- máme najnižšie mzdy v eu
- máme vysoké dane a odvody
- almužny namiesto dôchodkov
- rodinné prídavky 23 eur, v Nemecku 200 eur
- drahé a nekvalitné potraviny
- kolabujúce zdravotníctvo a školstvo
- štát ruinuje malých živnostníkov
- nedostavané diaľnice
- nefungujúce súdnictvo
- sme odpad eu, montážna dieľňa
- stratili sme potravinovú sebestačnosť
.... a takto by som mohla pokračovať do aleluja.

SalonRuz

Riia, rok zhanam pedikerku, 10 eur na hodinu v BA. Ozvali sa 2, jedna skoro 80-rocna pani a potom jedna, ktora to nezvladala, kedze mame vela klientiek. Potrebujem aj flexibilitu, su to sluzby a ludia, ktori chodia od 8-16.30 do prace si v tom case logicky sluzby urobit nedaju.Lenze tie peniaze su od nich, na vyplatu, tak treba robit. My zamestnavatelia mame obrovsky problem. Uz uvazujem aj nad Ukrajinkou, ci Srbkou.

ModraObloha

Suhlasím s tou nezamestnanostou.. je to umele vytvorené .. tým že poúkaju na úradoch práce same ponuky ktoré su nerealne.. alebo je to proste otročina.. niečo nesplníš čo urad chce? Tak si von a automaticky o jedného nezamstnaného menej.. aké jednoduché.. potom pán Fico bude v televízii tvrdiť že ako sa tu máme dobre, že sa slováci vracaju domov a máme nízku nezamstnanosť .. a tiež suhlasím že je to nejaký nevyrovnaný človek.. prípade troll.. radím nereagovať už na tieto jeho táraniny.. ten si nevidí dalej než na svoj nos..

monikaTrnava

Toto môže napísať iba blbec. Isteže, súhlasím s tým, že ako si kto ustelie, tak si ľahne. Ale uvedom si, že nie každý človek má na to povahu aby podnikal, aby niečo vyrábal, vyvíjal... niekto je zasa manuálne zručný, rád pracuje rukami. Veď nemôžeme byť zrazu všetci ITčkari, softvérovi vývojári, inžinieri, rovnako nemôže byť každý módny návrhár... Každý máme určité povahové rysy, schopnosti. Každý sme iný, jedinečný. A kto toto nechápe tak s tým nemienim strácať čas. To, že pomenujeme veci pravým menom neznamená, že plačeme alebo sa ľutujeme. Na Slovensku sa nežije dobre. Určite nie obyčajným ľuďom.

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Riia

Seriozne ides tvrdit, ze je tu najnizsia nezamestnanost? Naozaj si myslis, ze to cislo, ktore je nizsie aj realne znamena nizsi pocet nezamestnanych? A ty sa smej z inych... sam si na smiech.

Inak. Velmi slaby troll. A v poslednej dobe si tu vsimam velmi vela fake tem, ktore sa snazia vyvolat hadky medzi prispievatelmi. Neviem, ci je za tym jedna a ta ista osoba - kazdopadne, je to ubohe a musite mat riadne zle zivoty. Horsie nez ti, ktorych sa snazite zhodit. Stastny, inteligentny a vyrovnany dospely clovek by toto nerobil. Howgh.

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.