Prečo sa slováci stále šťažujú?

Príspevok v téme: Prečo sa slováci stále šťažujú?
slovaciskovysity

Nechapem preco sa stale vsetci stazujete, samy si mozete za to, kde ste, co robite. Kazdy si je strojcom svojho stastia. Mali ste sa lepsie ucit a nemuseli ste teraz makat na smeny vo fabrikach a robit otrokov zahranicnym investorom. Zacnite podnikat, zamestnajte ludi ked mate plne usta reci ako vam podnikatelia a stat robia zle. Otroci ste a aj nimi ostanete. To je len vas problem a neschopnost !

Domovak

Dobreuz666 netrep. Ja som z detskeho domova a v sucasnej dobe mam firmu a zamestnavam ludi. Chodil som na gympel a bavilo ma IT. Zamestnal som sa vo firme, kde som chodil na anglictinu a urobil som si u nich certifikacne skolenia v zahranici. Trubann ma uplnu pravdu, kto neplace a maka, vzdelava sa popri zamestnani alebo v nom, tak sa tu ma velmi dobre. A aj Truban ma IT firmu s webhostingom. Ja dodavam sluzby mobilnym operatorom. Tiez som mohol vyplakavat, stazovat sa, ze som znevyhodneny z detsjeho domova, nemam zazemie, ale som si uvedomil, ze to mi nepomoze, ze si musim pomoct sam. A vela ludi z chudobnych pomerov poznam, ktori zamakali a teraz sa maju uplne super. Toto forum je plne neschopnych ludi, ktori len otrcaju dlan a kricia, Daj, daj, daj! Treba sa zamysliet, ze preco sa inym dari a vam nie a ked to urobite objektivne, tak na to pridete aj samy.

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Trubann

Truban povedal, ze za 99% veci si moze clovek sam a nie Fico, Pellegrini, Danko ci Caputova. Akonahle sa ma iny clovek, ktory vysiel z rovnakych pomerov ako on lepsie, tak to znamena, ze ten clovek je lenivy, nechce komunikovat, nie je zodpovedny a iba sa lutuje a vyhovara.
Podla mna ma obrovsku pravdu!
Kludne tu placte a stazujte sa uboziaci, ako mali ufnukanci. Ozajstny chlap si vyhrnie rukavy a maka!

baddog

altsomarina, ty si typicky dnesny liberalny saso, nakydas nezmyslov a ked si ich mas obhajit, tak nahlasujes :D uz tu nebudem stracat cas, aj tak je tu len zopar trolov a fake forum, akurat sa nudim :D

histAlternativy

baddog: jasne v pohode tvoj nazor je tvoj nazor : )

akurát:
Do diskusného fóra je zakázané pridávať príspevky a obrázky, ktoré:
•obsahujú vulgarizmy, vyhrážky a osobné útoky voči iným diskutujúcim a tretím osobám;
•podnecujú k potláčaniu základných práv a slobôd, násiliu, rasizmu, diskriminácii, hanobenie skupín obyvateľstva;

(nahlasene)

baddog

socik50, "prazdne regale" su frazou pre socializmus v nasich mediach, to som tym myslel, ze pouziju jednu zlu vlastnost rezimu na onalepkovanie celeho rezimu, ano, dostal si zly byt, dnes dostanes aky byt? kolki by boli radi len za hrubu stavbu, aby usetrili :) a ozaj, tie "zle" byty stoja dodnes a keby nie, tak by boli ludia na dlazbe, lebo odvtedy sa nic nepostavilo :D ale hadat sa s tebou nebudem, ani obhajovat rezim, o to mi vobec neslo

Socik50

Baddog, ty si zil za sociku alebo to mas iba z pocutia? Ja som zil. Poviem ti ako to bolo naozaj. Boli 5-rocnice, kde vlada povedala, co sa bude vyrabat a nie ti, ktori tomu rozumeju. Chlieb bol rano asi tak do 9-10.00, ak si nevstal a nepostavil sa do radu, mal si smolu. Maso dovazali v piatok, pamatam si 3-4 hodiny v rade, kde ma postavila mama, lebo ta sla do ineho radu. Ked si chcel viac, tak ti nedali, ze aby sa uslo aj ostatnym. Precitaj si o vypadku toaletneho papiere, vies ako ma bolel zadok, ked som si ho musel utierat novinami? Siel som si kupit moto casopis a predavacka v PNS mi predala aj Pravdu za 50 halierov, ktoru som nechcel, ale inak mi nepredala ten casopis. Farebna telka stala 10.000, co bol asi 3-mesacny plat, maly double kazetak Aiwa stal 5.000 korun. Banany, arasidy, ci mandarinky mali iba deti predavaciek. Tuzil som po bicykli, chcel som Favorit za 1.100 korun, no nikde sa nedal zohnat, musel som kupit Ukrajinu z ocele, tazka, nekvalitna, iba 1 staly prevod, stala 800 korun. Jedine co bolo dobre bolo, ze si dostal byt v panelaku, vsetko nekvalitne urobene, furt nefungovala elektrika, netesnosti vsade, voda bezne tiekla bytovym jadrom, susedov si pocul ako keby tam tie steny neboli, okna nedoliehali, papundeklove dvere, krive tapety, nezateplene v zime kosa, strechy po 2 rokoch zacali zatekat... Na auta (skoda, lada) boli poradovniky, ktore si museli viest ludia a neustale sa striedali pred mototechnou, aby videli co doviezli, lebo veduci hned predal znamym a co savtyka farby a vybavy, tak to nikoho netrapilo, toto prislo, si v poradi, tak ber-neber, inak ta vyradili. Zlta skodovka pre chlapa bola super... mozem pokracovat este strasne dlho...