Prečo sa slováci stále šťažujú?

Príspevok v téme: Prečo sa slováci stále šťažujú?
slovaciskovysity

Nechapem preco sa stale vsetci stazujete, samy si mozete za to, kde ste, co robite. Kazdy si je strojcom svojho stastia. Mali ste sa lepsie ucit a nemuseli ste teraz makat na smeny vo fabrikach a robit otrokov zahranicnym investorom. Zacnite podnikat, zamestnajte ludi ked mate plne usta reci ako vam podnikatelia a stat robia zle. Otroci ste a aj nimi ostanete. To je len vas problem a neschopnost !

Opytamsa

Matoto, klikol som na tie lodky a teraz ked idem na ine stranky, tak sa mi na ne zobrazuje reklama. Neviem, ci mas nieco s tou firmou, ale teraz musia platit za to, ze sa mi to zobrazuje uz asi na 5 stranke a aj podstrankach, hoci o to nemam vobec zaujem. Ale tesi ma, ze im takto sposobujem financnu skodu vdaka tebe a aj ty sebe, lebo musia znovu investovat do reklamy, ked sa im minie pocet zaplatenych zobrazeni a aby na to mali, tak to platia z penazi za prenajom lodi. Keby ludia neboli taki DEBlLNI ako si ty, tak by mohlo byt vela veci lacnejsich :)

Zivnostnik

Ja som tiež zivnostnik a je mi dobre. Nikdy by som na tpp už nešiel. A presne jak píše staviamdom každý živnostník ktorého poznám má roboty na mesiace dopredu a nestíhajú. Ale To sú živnostníci čo majú v ruke nejaký papier, paragraf, remeslo... nie nejaké predávanie tovaru za účelom zisku...

Matoto

Nehádž hneď všetkých do jedného vreca. Môj najväčší problém je vybrať si z týchto kočiek www.boataround.com Čakajú ma 2 týždne na pokojnom mori, krásne počasie okolo 30°a maximálne dotieraví predavači kukurice na pláži... Ja sa nesťažujem.

Alica81

Aj mne je to nepríjemné, ale ber to tak, že aspoň si uvedomujú čo je zle a možno to aj budú riešiť. Tiež ma to ale už nebaví hlavne v MHDčke po práci keď som unavená a chcem mať tých 20 minút počas cesty kľúd.

Julka266

Kazdy sa stazuje, aspon co si vsimam vo svojom okoli a pritom je to len o tom, ze stale chceme nieco co nemame. Keby sme si vedeli vazit to co mame, tak sa nebudeme stazovat ;)

MackoPu

A keď nebudeš robiť nadčasy a ani soboty tak Ťa vyhodia. Takže takto to chodí na Slovensku. Aspoň vo fabrikách.

MackoPu

A niekto sa môže aj rozkrájať, makať dňom aj nocou, soboty, nedele, nadcasy a dostane max 800 eur.. vlastná skúsenosť.