Prečo sa slováci stále šťažujú?

Príspevok v téme: Prečo sa slováci stále šťažujú?
slovaciskovysity

Nechapem preco sa stale vsetci stazujete, samy si mozete za to, kde ste, co robite. Kazdy si je strojcom svojho stastia. Mali ste sa lepsie ucit a nemuseli ste teraz makat na smeny vo fabrikach a robit otrokov zahranicnym investorom. Zacnite podnikat, zamestnajte ludi ked mate plne usta reci ako vam podnikatelia a stat robia zle. Otroci ste a aj nimi ostanete. To je len vas problem a neschopnost !

pribinacik

Ty si to predstavujes velmi lahko, vsetci studovat, podnikat.. Ale nie kazdy je studijny typ, nie kazdy je podnikatelsky typ. Ved to je nezmysel co pises. Ked Ty podnikas, lutujem ludi, ktori pre Teba pracuju.

slobodnemaciatko

Ziadny iny narod nejde tak proti sebe. Vtipne je, ako ti, ktori su v zahranici napisu, ze nenavidia Slovakov a kydaju na nich. Ked je v zahranici uz prestal byt Slovakom? Nekyda aj na seba? Hanbit sa moze, len kazdy za seba, za svoj prejav, nazor, prezentaciu, ci charakter.

slovaciskovysity

Pozrime sa, otrok sa ozval haha. Vieš čo sa robí v prípade, keď sa ľudia začnú priečiť? Vyvolá sa kríza a začne sa prepúšťať. Potom taký otroci ako Ty, budú radi, že budú môcť pracovať aj za 1 euro a navzájom si budete podrážať nohy a predháňať sa, ktorý z Vás vyrobí viac kusov :D Smejem sa :D Počkaj pár rokov, zo Slovenska ostane hladová dolina, automobilky čoraz viac a viac automatizujú a človek je nahrádzaný robotom. Čo potom s Vami nevzdelanými za pásom? Každému budete ukradnutý. Slováci boli a sú otrockou kolóniou. Chodíte utierať rite dôchodcom do zahraničia a aj tam Vám majú za otrokov :D Tak pekne do radu, zohnite chrbty a makajte. Tak to viete najlepšie, to Vám ide perfektne...

99domima

To sme proste my :D Najlepšie nám ide sa sťažovať a na všetko nadávať ale nespraviť nič preto aby sa to zlepšilo

miskovicka69

pretože nič nemajú, závidia si aj ponožky, závidia si vtáky v záhrade, všetko, ľudia na SK majú smutné životy

smejemsalen

Debo, presne ako píšeš, samé táraniny. A myslím, že to píše jedna a tá istá osoba. Asi nenávidí slovákov.

Debo

Ok,koncim so tymto diskusnym forom.
Podla poslednych prisoevkov je vidiet kto tu vlastne prispieva tie nezmysli.sk jazyk mi gramaticky nikdy nesiel ,ale styl ako je na napisane svedci o tom ze maju v hlave akurat tak natoto, fakty radcsej pomlcim,alebo su fakt na tom tak zle ze sa citia taki velki? Napr Naucit sa jazyk cez titulky a ist tlmocit.... ;)) vypoved do hodiny atd...
Vy musite byt riadne flustrovani ludia.
S idiotmi sa nebavim a kedze ja povazujem vas a vy potom mna,takze ma velmi tesilo.
Vsetko dobre zelam

smejemsalen

pracovity prosím ťa nevymýšľaj si. Ak tam ten Tvoj kolega pracoval 5 rokov nemohli ho prepustiť z hodiny na hodinu, jedine ak by hrubo porušil pracovnú disciplínu. Nevymýšľaj si bájky.

parchant

zboznujem lidi,ktori sedia doma na gauci a pindaju,ze vsetko je na hovno,stat mi neda nic a pritom si to zasluzim,ale co tak dvihnut rit zacat makat na sebe?nebavi ta praca?skus inde,chod na kurz,uc sa jazyky.ja som strednu skolu,teda ucnovku preflakal,nedala mi skoro nic,jazyky som sa ucil z filmov s titulkami a prave jazyky mi zarucili,ze ma z roznych firiem posielali ako tlmocnika vonku.neplatili,tak som isiel inde a zase ma poslali von:D le nsom tym chcel povedat,ze moznosti su vsade okolo a treba aj nieco ukazat ,nielen ziadat

Pracovity

Ludia ja ked vas citam, tak presne viem, kde je ten problem, ale viem aj to, ze vam ho nedokazem vysvetlit, lebo vy to nikdy nepochopite. Jednoducho rozmyslate uplne inak, ako ti ludia, ktori sa tu maju dobre a to nemyslim tych, ktori robia podvody, lebo ti sa maju dobre iba materialne.
Ja som sa dostal do kazdej prace bez znamosti, dokonca som bol az niekedy prekvapeny, ze ma vzali. Ked ma zaucal kolega, tak frflal, vsetko zle, firma na pecko, slaby plat a cuduj sa svete, ja po 3 mesiacoch 2x vyssi plat ako on. Ked som spoznal pomery vo firme, hovorim mu, preco si vyvazas frajerku pocas pracovnej doby vo firemnom aute, vef to vsetci vidia, preco si robis aj sukromne ksefty, preco vzdy vybuchnes, ked ti niekto nieco povie s cim nesuhlasis, preco nie si mily a usmievavy na zakaznikov, ved nas zivia a potom som mu povedal, ze mi zvysili plat, lebo ja chapem, ako sa treba spravat a pracovat. On, ze ved sa sprava rovnako ako ja, hovorim mu, tak to ani nahodou, ty sa vidis a vnimas inak, ako to v skutocnosti je. Potom sa siel stazovat, ze preco on tam pracuje 5 rokov a ja mam po 3 mesiacoch vyssi plat a ze bud on alebo ja, do hodiny ho prepustili... Kto pochopil, ma sa tu dobre, kto nie, nechape ludske fungovanie...