Prečo sa slováci stále šťažujú?

Príspevok v téme: Prečo sa slováci stále šťažujú?
slovaciskovysity

Nechapem preco sa stale vsetci stazujete, samy si mozete za to, kde ste, co robite. Kazdy si je strojcom svojho stastia. Mali ste sa lepsie ucit a nemuseli ste teraz makat na smeny vo fabrikach a robit otrokov zahranicnym investorom. Zacnite podnikat, zamestnajte ludi ked mate plne usta reci ako vam podnikatelia a stat robia zle. Otroci ste a aj nimi ostanete. To je len vas problem a neschopnost !

ModraObloha

Zase tento podnikatel ktorý očakáva od ľudí že su stroje.. a stažuje sa keď odchádzajú inde... boli by blbí ak by fušovali keď si vedia zohnať dačo v zahraničí za lepšie finančné ohodnotenie a ešte do ních nerýpe taký pablb ako si ty.. nie každý ma možnosť, nápad, povahu či rysy na to byť podnikateľ... nie každý žije pre prácu..(ako ty) väčšina chce mať po mimo aj volny čas oddych .. venovať sa partnerke/ovy či koníčkom.. Preto je lepšia voľba odísť do zahraničia kde ma človek, plat, dačo našetrí a ešte aj čas venovať sa iným veciam.. a ak tam není ten volny čas tak je tam aspon lepší plat.. tu pri tebe človek nemá ani to ani to.. a ešte sa stažuj a plač tu.. Myslíš si že by Slováci odchádzali do zahraničia keby sa tu nerozkráda ako sa rozkráda ? Čo môže spraviť obyčajný pleb pre seba a svoju rodinu v tejto dobe ? Vidíš že tu sa nič nedeje a nemení.. dalej sa tu rozkráda.. tak jediná voľba je odísť.. prípade ak má človek prostriedky tak aj podnikať ale ak to ma byť štýlom že zdieraš ludí aby si ty mal tak to radšej nech ani neskúša...

Debo

Dobry troll ;)

Napr ja sa stazujem,ze sa nemozem vratit na sk a rad by som.aj som podnikal aj zamestnaval,potom zmeny v legislative,nemoznost domoct sa prava :nnezaplatene faktury,polena pod nohy od statu atd...slabe mzdy,nemoznost najst pracu v ba(ostatne mesta si ani neviem predstavit)
Takze ano je naco sa stazovat,je to uz len na nas co stym urobime,ist v dave,kradnit s ostatnimx,alebo sa zbalit a vypadnut.
Zvolil som poslednu moznost :)

upozornenie

Ty tiez asi nemas prehlad o pracovnych poziciach. Manualne cinnosti zarabaju viac ako clovek co perfektne ovlada dva cudzie jazyky a ma VS. Tak o com tu tocis, ze sa mali lepsie ucit?

slovaciskovysity

ale netáraj. je najnizsia nezamestnanost, kazdy kto chce robit, robi. Sovaci sa len a len stazuju, vyplakavaju ale aby zdvihli zadok a nieco urobili pre lepsiu buducnost, to nie. Mali ste studovat a nie teraz plakat.

otvoroci

Preco?
Pretoze na slovensku sa blbo zije
Velka nezamestnanost, zle platena robota, vela hypotek, drahe byty, auta a nizke platy
Zle zdravotnictvo a cely system nahowno!