Ako ste jedli počas chudnutia?

Príspevok v téme: Ako ste jedli počas chudnutia?
Tinka4444

Aký ste mali jedálniček keď ste chudli? Ja potrebujem ísť z 54 kg na 48 kg cize 6 kg musí ísť preč. Včera som začala jesť len trikrát za deň(doteraz som jedla aj 8 krát a aj v noci niekedy) a rozhodla som sa že budem jesť takto: R: smotanový ovocný jogurt s jahodami a musli(musli len trošku a veľa jahôd) O: väčšinou nejaké mäso s ryžou alebo zemiakmi alebo cestoviny s niečím(nevarim si doma, nemám čas na to) V: treska 140 g a miska rajčín ..je to podľa vás ok? A budem rada ak mi napíšete ako ste jedli vy počas chudnutia.

Tinka4444

A nedávno som čítala že je lepšie jesť trikrát za deň normálnu porciu ako 5 krát menšie porcie, vraj človek takto nikdy nie je sýty.

Tinka4444

A čo je zle na sacharidoch? A tiež si myslím že jogurt a kvalitné musli z celozrnných vločiek a sušeneho ovocia je lepšie ako chleba s maslom. A áno mala som na mysli klasickú tresku ale prehodnotila som to. Budem si dávať cottage cheese s rajčinami a ďalší deň na sladko s banánom a medom a občas si dám na večeru misku orechov. Myslíte že takto to bude dobré?

swistica

Ranajky - jogurt a musli su zbytocne kaloricke a ja osobne by som z tohoto ani nebola syta. Ak chces takyto druh ranajok, tak aspon tie müsli nahrad ovsennymi vlockami.
Obed - ako prilohu k mäsu si davaj rozne druhy zeleniny. Ryza, zemiaky su zbytocne sacharidy.
Vecera - neviem co myslis treskou. Dufam, ze nie tradicnu tresku v majoneze :-)
Kde su ranajky a desiata? Tam treba doplnit ovocie, zeleninu. A pozor aj na dodrziavanie pitneho rezimu.
Drzim palce v chudnuti.

Tinka4444

Tak čo keby som na večeru namiesto tresky a rajčín jedla banán a cottage cheese? A samozrejme že chcem aj cvičiť