Ako ste jedli počas chudnutia?

Príspevok v téme: Ako ste jedli počas chudnutia?
Tinka4444

Aký ste mali jedálniček keď ste chudli? Ja potrebujem ísť z 54 kg na 48 kg cize 6 kg musí ísť preč. Včera som začala jesť len trikrát za deň(doteraz som jedla aj 8 krát a aj v noci niekedy) a rozhodla som sa že budem jesť takto: R: smotanový ovocný jogurt s jahodami a musli(musli len trošku a veľa jahôd) O: väčšinou nejaké mäso s ryžou alebo zemiakmi alebo cestoviny s niečím(nevarim si doma, nemám čas na to) V: treska 140 g a miska rajčín ..je to podľa vás ok? A budem rada ak mi napíšete ako ste jedli vy počas chudnutia.

EMMMAA

Treba si dat pozor, aby si sa vecer neprejedala, aby si si dala uz len nejaku lahku veceru a obmedzila sladke. Inak mozes normalne jest vsetko ale v mensich davkach, ked potrebujes schudnut. K tomu samozrejme pohyb a kila pojdu dole.

Karolinka1

jedla som normalne, ale aktivne som sa venovala športu. Aj jazda na bicykli robi strašně vela , telo sa to za to odvdači

snazilkajulka

Fuha, tak to si si riadne drasticke podmienky zvolila. Tvoje telo bolo zvyknute jest 8 krat a teraz zrazu si to skresala na 3? No uvidis, ci to das!

Kipi69

Ahoj, ja som začala s chudnutím vďaka knihe Antónie Mačingovej..Pred rokom som absolvovala jej prvú 28-čku formou donášky a potom som šla ďalej podľa jej rád a kníh. Dnes som o 15 kíl ľahšia a cítim sa fakt dobre, pretože už viem ako správne a čo jesť.Kľudne mi napíš, ak chceš vedieť viac..

Elizabet22

Ked som raz chudla, tak som sa snazila v prvom rade obmedzit sladke jedla a sladkosti. V druhom rade som sa naucila jest mensie davky a castejsie a ta vaha isla fakt dole. Odvtedy to stale tak robim a citim sa uplne super :)

Novino

suhlasim. Ak chce dat človek dole par kilo, je ovela lepšie ked sadne na bicykel, alebo sa hybe na kolobežke, ako drží nezmyselne diety

Bajana

nikdy som žiadnu dietu nedržala. Vždy ked som sa viac najedla tak som sadla na bicykel, alebo kolobežku a makala ako fretka, aby som to zo seba doslova dostala.A pomohlo to