Ako ste jedli počas chudnutia?

Príspevok v téme: Ako ste jedli počas chudnutia?
Tinka4444

Aký ste mali jedálniček keď ste chudli? Ja potrebujem ísť z 54 kg na 48 kg cize 6 kg musí ísť preč. Včera som začala jesť len trikrát za deň(doteraz som jedla aj 8 krát a aj v noci niekedy) a rozhodla som sa že budem jesť takto: R: smotanový ovocný jogurt s jahodami a musli(musli len trošku a veľa jahôd) O: väčšinou nejaké mäso s ryžou alebo zemiakmi alebo cestoviny s niečím(nevarim si doma, nemám čas na to) V: treska 140 g a miska rajčín ..je to podľa vás ok? A budem rada ak mi napíšete ako ste jedli vy počas chudnutia.

chudnemtiez

tinka4444, mám len 160 cm a keď som mala 44 kíl, vyzerala som normálne, nie ako teraz, teraz som strašne tučná...

rraan

este by som ti poradil cim najmenej sacharydov zlozitych cukrov lebo ked obmedzis sachridy klesne hladina cukru nisie tak sa zacne vyplavovat glukagon ktory produkuje pankreas a glukagon rorpusta tukove zasoby ako obranny mechanizmus aby mal mozog dostatok energie druha vec je ze sa spusti ketoza ktora rovnako ako obranny mechanizmus spaluje tuky a tie ketony su zasobarnov energie pre svaly tak zapojit aj pohyb jedno z druhym by malo pomoct.

chudnemtiez

aj ja som začala chudnúť, ešte pred polrokom som mala ideálnu hmotnosť 44 kíl, pribrala som na 50 - 51 kg a som teraz ako tučné prasa. Takže aj ja chcem dať 6 kíl dolu, už chudnem a kilo je už preč. Môj jedálniček:
R: biely jogurt s chia semienkami, slnečnicovými semienkami a rôz. druhmi vločiek (ovsené, špaldové, alebo ražné)
obed: pohánkové vločky s bielym jogurtom, jablko (nejedávam teplú stravu, nechutí mi to)
V: cottage cheese s graham. rožkom (ale len polovica rožka) a dusená zelenina
Pijem len čistú vodu a kávu s trochou mlieka bez cukru

swistica

Ano, salat je fajn. Mozno by sa dala objednat aj grilovana zelenina, alebo zelenina na para.
Nejedz tiez kecup,horcicu,tatarsku omacku. Ak si davas sladkost, tak kvalitnu cokoladu s vysokym obsahom kakaa. Ziadne sladene napoje.
Na vecer si mozes napriklad nakrajat roznu zeleninu s vajickom na tvrdo - taky salat.Alebo zeleninovy salat s tuniakom.

rraan

ak chces schudnut tak okerm stravy bi som ti poradil aj niejake to cvicenie cim najviac pohybu ako ak sa ti nechce cvicit tak to mozes riesit len stravov ale rychlejsie ide chudnutie ked zaradis pohyb a nehovoriac otom ze pri cviceni aj formujes postavu.

Tinka4444

Tak dobre teda tak si budem do reštaurácie nosiť k mäsu uhorkovo paradajkový šalát a prílohu nezjem. Je to už teraz dobre? :)

swistica

Pokial si jedla 8x, tak toto bude pre teba velky skok a rychlo sa vzdas. Okrem toho, zelenina a ovocie na desiatu, olovrant su zdrave. Pytas sa na sacharidy - cukry, z nich sa pribera.