Ako ste jedli počas chudnutia?

Príspevok v téme: Ako ste jedli počas chudnutia?
Tinka4444

Aký ste mali jedálniček keď ste chudli? Ja potrebujem ísť z 54 kg na 48 kg cize 6 kg musí ísť preč. Včera som začala jesť len trikrát za deň(doteraz som jedla aj 8 krát a aj v noci niekedy) a rozhodla som sa že budem jesť takto: R: smotanový ovocný jogurt s jahodami a musli(musli len trošku a veľa jahôd) O: väčšinou nejaké mäso s ryžou alebo zemiakmi alebo cestoviny s niečím(nevarim si doma, nemám čas na to) V: treska 140 g a miska rajčín ..je to podľa vás ok? A budem rada ak mi napíšete ako ste jedli vy počas chudnutia.

SIsulienkA01

Dobrý deň, raz mi niekto povedal že 70% s chudnutia je jedlo. Ja som to na začiatku pochopila zle a utýrala som sa dietami. Z ktorých som mala len zdravotné problémy a to s trávením. Teraz jem 5X denne v malých dávkach a pestrú stravu. Samozrejme, že aj zhreším a občas si nejaký kremeš dám. :D Jedine čo dodržujem každý deň je vláknina. Do kavy si každe ráno primiešam opti fibre a musím poklopať, že už pol roka nemám problém s trávenim. Podľa mňa všetkého z mierou a treba počúvať svoje telo!!

Dexter2016

Takto to nerieš, že čo presne jesť, čo nejsť. Za mňa je najlepšie myslieť na množstvo a pravidelnosť. Všetkého veľa škodí. To je pravidlo. Takže áno, vyvarovať sa mastným jedlám, obmedziť sladké a naučiť telo na pravidelnosť.
ja určite odporúčam, ak si niečo variť, tak na pare, resp. v pare. Splašiť nejaký parný hrniec, pozri TU → www.spotrebitelskytest.sk
a zelenina, ryby, kuracie na vode. Úplne tip top. A hlavne si vieš pripraviť na celý deň aj dva. Nejaký losos + zelenina a nejaký dresing s bieleho jogurtu s kôprom. Ja dokážme jesť aj mesiac kuracie prsia + zelenina a robiť si na to rôzne smotanové dresingy. Ak by ti smotana vadila, skús len okoreniť vždy na iný spôsob. V pare je všetko šťavnaté, chutnejšie ako keď to človek dusí v hrnci pod pokrievkou. Takže orientuj sa na množstvo a zdravšiu prípravu. :-)

akinom007

Jedla som vsetko, a casto 5 a viac x denne.
Jedine co co nejedla bolo pecivo-ziadne ani tmave, nechyba mi to, neoblubujem to, nerobi mi to dobre. Maximalne 1-2x do mesiaca tmava caiserka 1ks, inak mi pecivo nepride ani na rozum. No a este v lete ked sa griluje tak si dam pecivo inak vobec. Druhe co som vylucila je vyprazane vsetko vyprazane ale to som vylucila viac menej koli zlcniku a sladkosti - obmadzene ale nie vylucene, inak uplne vsetko. Zaklad je jest casto a mensie porcie
Cvicim 5x v tyzdni doma nie v posilke.

Kiko22

docela dôležité je v tomto aj jesť pravidelne a v menších dávkavch, než sa najesť 2x za deň ale burtálne sa prejesť

llnzzda

všetkého s mierou, prípadne sa treba viac kontrolovať počas týždňa napríklad a cez víkend si dopriať viac, za odmenu, nebudeš sa trápiť, že nič nezdravé nemôžeš lebo si to dopraješ cez voľný deň.

pehatahanka

jedla som všetko, ale s rozumom. Pravidelne so mjazdila na bicykli a neskor som začala behat. Ale len za detmi, ktore šli na bicykli, alebo na kolobežke. A schudla som

EV365

Súhlasím s Karolinka1. Akákoľvek diéta spôsobí zdravotné problémy. Treba jesť normálnu pestrú stravu. Jesť treba len časť dňa, poriadne raňajky a obed. Aj žalúdok si potrebuje oddýchnuť. Pohyb je zdravý a príjemný, mal by byť spoločenský. Turistika, volejbal, pratanie, zamestnanie... Veľa ľudí dnes čumí do mobilu a fejsbúk, a skutočný život im uniká.

Natty123

Ahojte. Hľadám parťáčku na chudnutie. Potrebovala by som schudnúť do 5 kg. Hlavne mi však ide o to, aby som sa začala pravidelne a zdravo stravovať v malých porciách a pridať pohyb. Mám obdobia prejedania. Potrebovala by som osobu, s ktorou by sme sa navzájom podporovali v ZDRAVOM CHUDNUTÍ! S hladovaním už mám skúsenosti, no vždy to dopadlo tak, že som sa prejedla. A tentokrát s tým hladovaním a prejednaním chcem skončiť a začať efektívne chudnúť a potom si váhu držať. Je tu niekto kto by do toho išiel so mnou? Ozvite sa mi na mail fintovanaty@gmail.com. Prosím, sama to nezvládnem