Ako ste jedli počas chudnutia?

Príspevok v téme: Ako ste jedli počas chudnutia?
Tinka4444

Aký ste mali jedálniček keď ste chudli? Ja potrebujem ísť z 54 kg na 48 kg cize 6 kg musí ísť preč. Včera som začala jesť len trikrát za deň(doteraz som jedla aj 8 krát a aj v noci niekedy) a rozhodla som sa že budem jesť takto: R: smotanový ovocný jogurt s jahodami a musli(musli len trošku a veľa jahôd) O: väčšinou nejaké mäso s ryžou alebo zemiakmi alebo cestoviny s niečím(nevarim si doma, nemám čas na to) V: treska 140 g a miska rajčín ..je to podľa vás ok? A budem rada ak mi napíšete ako ste jedli vy počas chudnutia.

Alexa12

všetko okrem tučného a pravidelne som sa hybala, jazdila na novom bike z cyklospecialit a schudla som. Stačí chciet a pojde to

laurittko

jedla som všetko, samozrejme ale s rozumom, aby som nebola ako válec. Ale len omedzenie v strave nestači. Ja som si na to kupila i nový bicykel z cyklospecialit www.cyklospeciality.sk a jazdila na nom naozaj dlhé trasy každý druhý den a naozaj sa mi podarilo schudnut. Som za to velmi rada

dagmar12

jedla som uplne všetko a pravidelne som športovala. Kupila som si z cyklospecialit kolobežu a jazdila som na nej naozaj každý den, kila šli pekne dole a cítila som sa velmi dobre

madgala

ked som mala take obdobie, ze som si povedala, ze idem chudnut, tak som jedla v podstate to iste, akurat mensie mnozstva, na to som si davala pozor, aby som sa neprejedala a aby som nemala taky ten pocit, ze sa uplne napracem, az mam plne brucho.

dagmar12

ked začneš aktivne športovat, možeš est všetko a vaha pojde dole. Vyskušaj a uvidiš, že mám pravdu. Bicykluj, kolobežkuj, cvič jogu

grilda05

Strava je proste zaklad chudnutia, to ti povie kazdy jeden clovek, co ma s tym realne skusenosti. Jasne, ze sa treba aj hybat, ale ked neupravis jedalnicek, tak mozes robit co chces.