Femigel skúsenosti

Príspevok v téme: Femigel skúsenosti
bambulka32

Ahojte, potrebovala by som radu. Už dlhšie mám ženské problémy, svrbenie, pálenie. Myslela som, že to samé nejako prejde, že sa tým trápiť nemusím, aj to prešlo, ale len na chvíľu a o dva týždne to začalo znovu. Preto premýšľam čo spraviť. Ako si pomôcť, skúšala som bylinkové sedacie kúpele, ale tie mi nepomohli. Preto rozmýšľam, že by som si kúpila Femigel, dočítala som sa, že by mal byť fajn na takéto problémy. Ale zaujímali by ma osobné skúsenosti, či vám to pomohlo, či má zmysel si to kúpiť :)

sibierina

nikma tiez mi vyhovuje to zlozenie, pretoze je prirodne a tiez je fajn to, ze ako je Femigel baleny, ze je v takych mensich a praktickych obaloch, v takom baleni, ze sa da aplikovat dnu velmi rychlo, ze s tym neni problem, proste to ide jednoducho :) a to je cenim ;)

smell

ja mam pozitivnu skusenost, mozem len odporucit, inak som ho tiez mala aj raz na letnej dovolenke so sebou a dobre som urobila

nikma

prirodne zlozenia su podla mna najlepsie. nie je moc fajn do tela pchat len samu agresivnu chemiu, to by sme sa podla mna daleko nedostali

sibierina

leuscha je je, aspon teda neviem preco by niekto mal mat s nim problem :) ved obsahuje prirodny cajovnikovy olej, ktory je jemny :) za mna je dobre mat nieco taketo po ruke, najma teraz v lete ;)

kamilla

Podľa mňa treba vyskúšať ale tak myslím si, že by si ho mohla vyskúšať. Ja som sa k nemu dostala cez kamošky, ktoré s týmto ženským postrachom mali zopár problémov

leuscha

neviete, či je ten gél vhodný pre každú? mali by sme ísť o týždeň na dovolenku a rada by som si niečo takéto pre každý prípad zaobstarala

bambulka32

Už niekoľko mesiacov. Myslela som, že tie kúpele z časti aspoň niečo pomôžu, že aspoň nejaká zmena príde, ale vôbec nič. A už nechcem sa tým dennodenne zožierať :(
Sibierina ako dlho si ho používala? Kým úplne ti to prešlo?

sibierina

monchitta ja mam s nim skusenost, co by si chcela vediet? :) prvykrat som si ho kupila pred par mesiacmi, ked som myslela, ze sa zblaznim, co ma vsetko dolu svrbelo a odkedy som ho pouzivala pravidelne tak to odoznelo a mam klud :)

monchitta

Mňa to chytá skôr takto na leto a neviem, zakaždým mám problém sa toho zgabať. Máte niektorá s femigelom osobnú skúsenosť? Rada by som si ho objednala, no moc by mi napríklad odporúčanie pomohlo