Femigel skúsenosti

Príspevok v téme: Femigel skúsenosti
bambulka32

Ahojte, potrebovala by som radu. Už dlhšie mám ženské problémy, svrbenie, pálenie. Myslela som, že to samé nejako prejde, že sa tým trápiť nemusím, aj to prešlo, ale len na chvíľu a o dva týždne to začalo znovu. Preto premýšľam čo spraviť. Ako si pomôcť, skúšala som bylinkové sedacie kúpele, ale tie mi nepomohli. Preto rozmýšľam, že by som si kúpila Femigel, dočítala som sa, že by mal byť fajn na takéto problémy. Ale zaujímali by ma osobné skúsenosti, či vám to pomohlo, či má zmysel si to kúpiť :)

Ninuliatko

Monchitta kupila si si Femigel v lekarni alebo kde? Premyslam aj ja stale nad tym vsetkym, ci do toho ist ci to skusit, predsa len ked uz som skusala sedacie kupele a tie k nicomu neviedli :-(
Tak rozmyslam, ze sa vydam touto cestou, ze nebudem sa spoliehat na nejake babske recepty :-(

krinka

lorqa poviem ti, že keď sú problémy a jedná sa o zdravie, tak neni na mieste nejako vymýšľať, ja by som na to odvahu ani nemala, proste ako sa odporúča tak je to vhodné používať, neviem prečo by som mala šetriť s tým, keď mám problémy a chcela by som sa z nich dostať čo najskôr :)

lorQa

Ja sa riadim tým, čo odporúča výrobca, aké používanie, predsa len oni vedia najlepšie podľa mňa čo a jak. Ako to je vhodné používať, preto nevidím dôvod na nejaké vymýšľanie a špekulovanie :)

weeendyyy

Monchitta to je super, ze sa citis aj po tom kupani dobre :) Predsa len myslim, ze v dnesnej dobe ma s navstevou kupalisk velmi vela zien problem najma pre tieto zdravotne problemy, ktore to moze sposobit :/

sinka

lorqa tak mne tiez to bolo tade divne, ale tak neviem nemam skusenost este, tak preto reku sa radsej opytam, ked vy to mate vyskusane a viete :)

monchitta

Tiež som ho už kúpila minulý týždeň, cez víkend sme sa boli kúpať, tak som si ho dala pre istotu a vyzerá to tak, že zatiaľ som úplne v pohode, asi si ho narobím ešte zásobu doma na zvyšok leta :D

lorQa

Sinka nedávala by som si to na viackrát, to že je toho viacej tak to má podľa mňa opodstatnenie, že to jedno ma byť na jedenkrát a nie na viac. Jasné, že napokon je to na tebe ako sa rozhodneš, ale ja by som si to dala celé ako treba :)

bambulka32

Kočeny, už ho mám aj ja!
Nevedela som čo spraviť, či teda ísť do toho, či čo, ale keď som čítala všetko čo ste písali, tak som sa rozhodla, že do toho pôjdem a kúpila som si ho v lekárni.

sinka

smell tak akoze netreba si davat jednu tu tubicku celu? moze to byt aj na viackrat akoze?
vies zaujima ma to preto, ze keby som si dala menej ci to bude stacit, ci to bude mat nejaky vplyv na te problemy