Femigel skúsenosti

Príspevok v téme: Femigel skúsenosti
bambulka32

Ahojte, potrebovala by som radu. Už dlhšie mám ženské problémy, svrbenie, pálenie. Myslela som, že to samé nejako prejde, že sa tým trápiť nemusím, aj to prešlo, ale len na chvíľu a o dva týždne to začalo znovu. Preto premýšľam čo spraviť. Ako si pomôcť, skúšala som bylinkové sedacie kúpele, ale tie mi nepomohli. Preto rozmýšľam, že by som si kúpila Femigel, dočítala som sa, že by mal byť fajn na takéto problémy. Ale zaujímali by ma osobné skúsenosti, či vám to pomohlo, či má zmysel si to kúpiť :)

sachovanka

Lentilka myslim si, ze ano, najma ak sa pojdes kupat, ze do mora alebo do bazenov alebo tak, myslim, ze v takom pripade jednoznacne je vhodne vziat si to so sebou :)

Janamicha123

Mimka posielam ti to davkovanie Femigelu :)
Je to tam dost zrozumitelne napisane ;) Neni na tom pouzivani nic komplikovane a ozaj to vie pomoct, aspon teda mne tento gel velmi pomohol :)

bereka

mimka davkovanie mas napisane k letaciku, co je k tomu gelu, tam je presne popisane, ze ako pouzivat, ako casto a pri akych problemoch :):) aspon ja som to tam nasla vsetko a tiez je dobre pouzivat ho na vecer, respektive na noc:):)

smell

zas riad sa vlastnou potrebou.. ak citis ze ti zacina mierny diskomfort, nemusis si tam toho vela vykydat, staci trochu... ak uz mas vaznejsie problemy, tak ok trosku viac si das

smell

no ja si pamatam ze jeden aplikator som si vtedy zobrala na dovolenku... a ja som si to nevsunula dnu, len som proste trosku vytlacila z tuby a prstami to aplikovala.. a tubu zatvorila a bolo vsetko ok.

Mimka1234

A ako to potom riešiš s tým aplikátorom z hľadiska hygieny? Nejako sa mi nepáči predstava, že si to dám tam dnu a potom po niekoľkých dňoch zasa :O

Mimka1234

No ano, teraz hlavne ako prevenciu, aj ked tie mykozy mam skoro vkuse a idem na dovolenku a budem sa aj kupat...ako casto sa to dava v takomto pripade? Kupila som si sice dnes uz ten Gynolact, ale dost premyslam aj nad tymto, ze potom vyskusam, ked sa mi minie alebo bude zly :) ale zaujima ma teda to davkovanie hlavne...