Femigel skúsenosti

Príspevok v téme: Femigel skúsenosti
bambulka32

Ahojte, potrebovala by som radu. Už dlhšie mám ženské problémy, svrbenie, pálenie. Myslela som, že to samé nejako prejde, že sa tým trápiť nemusím, aj to prešlo, ale len na chvíľu a o dva týždne to začalo znovu. Preto premýšľam čo spraviť. Ako si pomôcť, skúšala som bylinkové sedacie kúpele, ale tie mi nepomohli. Preto rozmýšľam, že by som si kúpila Femigel, dočítala som sa, že by mal byť fajn na takéto problémy. Ale zaujímali by ma osobné skúsenosti, či vám to pomohlo, či má zmysel si to kúpiť :)

Janamicha123

Mimka myslim, ze vystacia, ked nemas problem a chces to len ako prevenciu. Taktiez kvitujem to, ze myslis na prevenciu, lebo prave to je vec, ktoru mnohe zanedbavame :/

Janamicha123

Ano na jedno :) Nika podla mna je toto lepsie, aspon podla mojej skusenosti.
Pretoze taktiez tento gel si das dnu :) V baleni je 5 tych aplikatorom s gelom. Zalezi ci su problemy, ci nie su, ci to chces len ako prevenciu alebo jak.

Mimka1234

Ahojte, ako casto sa ma tento gel pouzivat? Vystacia mi tie 4 balenia? Akurat mam taky blby pocit, ze asi dostanem zasa mykozu a idem na dovolenku v piatok, chcela by som nieco ako prevenciu a aj tam si zobrat, kedze sa chcem aj kupat :( dakujem za odpovede

NikA-28

Ahojte, mňa by zaujímalo, či je lepší tento gél alebo čapíky (napr. Gynimun,Gynolact) tiež idem na dovolenku a potrebujem si niečo zobrať, ale aj by som rada mala niečo doma na prevenciu a čo som pozerala ten gél má v balení len 4ks, to sa minie rýchlo nie?

Janamicha123

Baby odfotila som vam to ako to vyzera, ako je to balene, aby ste si vedeli predstavit, ze preco je to vlastne prakticke :)

leuscha

to je ale podľa mňa veľké plus, keď je výrobok jednoduchý na používanie a zároveň účinný. ako v takom prípade podľa mňa nič lepšieho nie je