Femigel skúsenosti

Príspevok v téme: Femigel skúsenosti
bambulka32

Ahojte, potrebovala by som radu. Už dlhšie mám ženské problémy, svrbenie, pálenie. Myslela som, že to samé nejako prejde, že sa tým trápiť nemusím, aj to prešlo, ale len na chvíľu a o dva týždne to začalo znovu. Preto premýšľam čo spraviť. Ako si pomôcť, skúšala som bylinkové sedacie kúpele, ale tie mi nepomohli. Preto rozmýšľam, že by som si kúpila Femigel, dočítala som sa, že by mal byť fajn na takéto problémy. Ale zaujímali by ma osobné skúsenosti, či vám to pomohlo, či má zmysel si to kúpiť :)

llnzzda

tak najvyšší čas sa nad tým zamyslieť, aspoň môj názor je taký ;)
problémami som si prešla a nebolo to príjemné, takže pouč sa z chýb iných, napríklad aj z mojich, hlavne aby si sa nemusela učiť na vlastných ;) skúšala si pozreiť to, čo som ja posielala, že používam?

zajha

ako ja som sa nad tymto nejak nezamyslala, ze by som mohla mat z normalneho obycajneho mydla nejaky problem. aq co presne pouzivate teda vy. asi v tom budem potrebovat osvetu

sibierina

stana je podla mna dobre na intimnu hygienu pouzivat to, co je presne na nu urcene, lebo to, co je na takuto hygienu urcene byva jemnejsie a najma ma to setrnejsie zlozenie ako napriklad nejaky sprchovy gel alebo nieco take ;)

stana16

budem ho pouzivat normalne, pravidelne. Predsa je to na takuto intimnu hygienu urcene, tak bol by nezmysel keby som to nepouzivala, nie? :)

llnzzda

zajha, tak z vlastnej skúsenosti ti môžem povedať, že to problém môže byť :/ ja som roky používala len sprcháč na umývanie dolu, vôbec som neriešila, že to nie je na takú hygienu určené, no časom prišli problémy ako svrbenie, dokonca výtoky a teda príjemné mi to nebolo :/ preto som začala nad tým viac dúmať a dnes sa už k tomu staviam úplne inak :) používam toto www.australian-bodycare.sk a to už nejakú dobu a prospieva mi to :) čiže podľa mňa ozaj neni jedno čo používame :)

zajha

akio pockajte teraz trocha. ja nepouzivam ziadne specialne mydlo tam dole, ako mozem mat z toho nejake problemy do buducna?

alexina

adellline tak podla mna neni vhodne nejake klasicke mydlo pouzivat na intimne partie, ci ty si myslis nieco ine? :/

stana16

ano, uz mi prislo to mydielko. Tak neni to este dlho, co to mam, ale fajn.
Taky sviezi pocit mam, uplne super :)
Marioneta viem, ze je to trochu dost o inom. Uz to veru porovnavat nebudem ani len nahodou :D