Femigel skúsenosti

Príspevok v téme: Femigel skúsenosti
bambulka32

Ahojte, potrebovala by som radu. Už dlhšie mám ženské problémy, svrbenie, pálenie. Myslela som, že to samé nejako prejde, že sa tým trápiť nemusím, aj to prešlo, ale len na chvíľu a o dva týždne to začalo znovu. Preto premýšľam čo spraviť. Ako si pomôcť, skúšala som bylinkové sedacie kúpele, ale tie mi nepomohli. Preto rozmýšľam, že by som si kúpila Femigel, dočítala som sa, že by mal byť fajn na takéto problémy. Ale zaujímali by ma osobné skúsenosti, či vám to pomohlo, či má zmysel si to kúpiť :)

lizatko0

Ked sa to tak vezme, tak som aj rada, ze som clovek, ktory na babske recepty moc neveri a tym padom ked uz je nejaky ten problem, nestracam cas zbytocnym skusanim

marioneta

/stana16/ ale hentie problemy, to je potom trosku o niecom inom, ale zenske problemy, to uz je zase ina vec. tie dokazu potrapit ovela viac ako nejake skrabanie v krku alebo cosi podobne, to nemozes porovnavat :)

bambulka32

Stana už ti to prišlo? Keď vyskúšaš, mohla by si mi o tom napísať, myslím tvoje pocity :)
Adellline len najhoršie je, že niečo také ti ani nenapadne, keď ťa to trápi, že nejaké babské recepty nepomôžu, že je to zbytočné :/

sticka

remcike musim ti dat v tomto jednoznacne za pravdu, dnes su uz aj tie problemy akoby odolnejsie alebo akoby som to nazvala :/

stana16

pri nejakych problemoch sa to da. Napriklad ked ma boli hrdlo, tak to si robim citronovu stavu s cukrom, to je babska rada, ktora mne pomaha. Ale co sa tyka zenskych problemoch, tak ozaj som ani ja nic taketo akoby domacke neobjavila. Teda nieco, co by pomohlo. Ten gel, na ktory si sa pytala som si ja kupila asi mesiac dozadu a mozno uz aj viac je to. Tip nan mi dala kamaratka a pomohol mi. Teraz par dni dozadu som si objednala este aj Intim Wash od Australian Bodycare, zajalo ma, ze je fajn jak prevencia pred nejakym takym podrazdenim, tak uz sa tesim ked mi pride a oskusam aj to :)

adellline

tiez som sa kedysi tak povediac snazila sa liecit len tak podla tych babskych rad, no prisla som na to, ze to je v podstate strata casu a som rada, ze som a tento gel natrafila aj ja a od vtedy co ho pouzivam mam uz s istymi problemami pokoj

nikma

a tak ja zas netvrdim, ze nieco nemoze fungovat, len vies ako ked uz problem prerastie do velkeho problemu, tam uz by som asi nestracala cas s pokusmi

Ninuliatko

Ved ale ja som si myslela, ze aj tie babske rady maju nieco do seba, ze mi nejako pomozu, predsa len asi nevznikli len tak pre nic za nic, ci? Neviem asi som si zle myslela :-/

nikma

ako ja nechapem, ako sa moze niekto spoliehat babske recepty. proste ked raz je nejaky problem, treba ho poriadne vyriesit