Femigel skúsenosti

Príspevok v téme: Femigel skúsenosti
bambulka32

Ahojte, potrebovala by som radu. Už dlhšie mám ženské problémy, svrbenie, pálenie. Myslela som, že to samé nejako prejde, že sa tým trápiť nemusím, aj to prešlo, ale len na chvíľu a o dva týždne to začalo znovu. Preto premýšľam čo spraviť. Ako si pomôcť, skúšala som bylinkové sedacie kúpele, ale tie mi nepomohli. Preto rozmýšľam, že by som si kúpila Femigel, dočítala som sa, že by mal byť fajn na takéto problémy. Ale zaujímali by ma osobné skúsenosti, či vám to pomohlo, či má zmysel si to kúpiť :)

Janamicha123

Toto je ta chyba, ze obsahuje to kopu veci, ktore mozu narusit to nase prirodzene prostredie, ktore dolu mame a to neni prijemne.
To ze nieco pekne vonia je sice pekne, ale tam ta radost z toho moze velmi rychlo aj skoncit ;)

roowdie

Janamicha123 - ako hej, na to som uz bohuzial dosla, no poviem to tak kedysi ma zaujimalôa len vona a nepozerala som nejak po zlozeniach

Janamicha123

Roowdie sak ale pozerala si co take normalne mydlo obsahuje? Keby si si to pozrela tak by si si dobre rozmyslela, ze ci by si ho pouzila aj tam dolu :D To som si ista :D

llnzzda

anicka to je prirodzené, predsa len keď je to určené na takúto hygienu tak to sa s vodou nedá ani len porovnávať!

anicka89

každé telo je iné, inak reaguje. Ja napríklad používam gélik Femi Daily od Australian Bodycare a ten mi vyhovuje. Pred nejakým časom som sa aj ja umývala len vodou, lebo som nevedela, čo používať, čo si kúpiť, ale po sprche som nemala taký dobrý pocit jak mám teraz :)

NikA-28

No neviem, ja keď sa poriadne umyjem, čistá voda úplne stačí...ale odkedy som vyradila mydlá a gély na intímnu hygienu používam len občas najmä počas menštruácie alebo keď je veľmi horúco, prešlo ma aj svrbenie a zmizol nepríjemný zápach :)

sibierina

nika len problemom je to, ze cistou vodou sa neumyjes poriadne :/
aspon teda ja nemam taky pocit cistoty, ked sa umyjem len vodou, podla mna treba sa kukat na zlozenie a pouzivat, co je priamo na intimnu hygienu urcene ;)

roowdie

Mne klasicke mydlo casom zacalo skodit. Normalne sa mi na kozi zacali robit ako take supinky, proste sa mi zacala az moc pokozka vysusovat. Musela som prejst na nieco ine az som narazila na tento gel a mam problem vyrieseny

NikA-28

Ahojte,citala som len niektore posledne komentare a co sa tyka toho naozaj je pravda, ze si treba davat velky pozor, cim sa umyvate...ja si napriklad davam pozor aj na to, aby mi tamad velmi netieklo, ked si zmyvam sampon z vlasov alebo sprchac z tela...kedysi som aj ja pouzivala hocico a fakt to nie je slava...ale aj tak najlepsie je umyvat sa len cistou vodou a to intimne mydlo pouzivat len obcas, ja som si to predtym davala vkuse, ze som objavila ooo paradna vec a tym som si tiez priviedla problemy, cize aj s tymi mydlami opatrne....a co sa tyka znaciek skusala som detske mydla, potom Saforelle, co mi prislo take, ani zle ani dobre a mala som este vzorku z Havlikovej Apoteky ich cistiaceho elixiru, to mi prislo super, asi si to kupim, ked dopouzivam toto, co mam...maju tam v podstate cisto prirodne zlozenie produktov, cize tam by to nemalo ako drazdit pokial nie ste alergicke + maju na stranke pekne napisane zlozenie a vysvetlene ku kazdej latke, co to je :)

A velmi dolezita vec, ktora mi nakoniec pomohla, aby sa mi tie mykozy neopakovali tak casto, bola vylucit takmer vsetko sladke a pecivo z jedalnicku a obcas si zacvicit doma na polhodku...uplne paradna zmena, nic mi nebolo, lepsie som sa citila a ani som nebola taka unavena :)

dia58dia

Zajha tak obycajne mydlo ma v zlozeni kadeco a to ozaj. Len problemom by som povedala, ze je to, ze tomu nejako nevenujeme pozornost. Nemyslime na to, ze by nam to mohlo dako uskodit a predsa moze, preto ked nieco pouzivat na takuto hygienu, tak jedine aby to bolo prirodne, aby nam to prospelo a neuskodilo :)