Kresťanskí muži-predmanželská čistota

Príspevok v téme: Kresťanskí muži-predmanželská čistota
Sonita

Ahojte. Chcem sa opýtať, či existujú ešte kresťania, konkrétne muži, ktorí berú vážne aj šieste Božie prikázanie a teda usilujú sa o predmanželskú čistotu, teda nevyhľadávajú ženy na sex a sú rozhodnutí aj v prípade, že by si našli partnerku zacať s ňou žiť sexuálne až v manželstve. Niekedy mám fakt taký pocit, že takých mužov je akosi málo. Aj dnes sa mi stala príhoda, videla som na jednej kresťanskej zoznamke muža, ktorý má pekný slusný profil, fotky z pútnických miest, napísané, že hľadá veriace dievča, čo miluje Boha a pritom som o ňom náhodne zistila, že na iných zoznamkách vyhľadáva sexuálne dobrodružstvá. Dosť ma to zarazilo, podľa profilu aj fotiek by som to určite na ňho nepovedala. Fakt mám pocit, že len málo kresťanov berie vážne aj šieste prikázanie.

Katolik

Stevoo - kde v ktorom zákone sa píše o prirodzených metódach? Kde Ježiš kázal o plodných a neplodných dňoch? Všetko ste si to vymysleli s jediným cieľom - aby sa rodilo veľa detí, pretože prirodzené metódy sú nespoľahlivé. To ti potvrdí každá žena, často ani nevedia či a kedy mala ovuláciu. Je nenormálne keď žiadate, aby žena rodila rodila nonstop každých 15 mesiacov. Nerobte z ľudí somárov a správajte sa k nim fér.

Rozpravka

Samozrejme, zaujem muzov zvysuje kredit zeny, no jej kredit zvysuje aj to, ako s tymto zaujmom naklada. Pokial beru vsetko, co pride a uz v nej bol skutocne kazdy, jej kredit to naopak znizuje. Iba ak by sa muz chcel aj nadalej delit s xyz dalsich muzov. Rozpravka, ze taka zena sa charakterovo a osobnostne meni, dokaze zmenit je skutocne len rozpravkou na oklamanie a zmanipulovanie muza, taketo typi su vhodne na sexbiznis a nie na partnerstvo.

Peter 50

Jednu z nie príliš početných informácií týkajúcich sa predsvadobných zvykov v staroslovanskej spoločnosti bolo, že ak zistí slovanský ženích, že jeho nevesta je panna, znechutene ju zapudí so slovami: "Ak by si za niečo stála, boli by Ťa muži milovali a ty by si si istotne vybrala niekoho, kto by Ťa zbavil panenstva."

JanoD

Som predmanželsky čistý už 30 rokov. Touto cestou si hľadám manželka ktorá mi bude niekoľko rokov verná za prísľub manželstva.

Tomasko 12345

Nevies googlit Tomasko H.? Nezdaju sa ti tieto tvoje otazky, kysla kapusta,probiotyka z lekarne a popisovanie jedalnicka traposke? Uz ti niekto napisal, ze na absolventa gymnazia mas priserny pravopis?