Wobenzym a priberanie

klaudusinka

- tiež som sa s tým nestretla a to teda ho užívam už hodnú chvíľu, len je veľmi podstatné to ako a užíva, kedy ho človek berie, či pred jedlom, s jedlom alebo po, lebo každý to má vo zvyku inak a pritom tiež je to pre účinok veľmi podstatné, že kedy sa berie -

janulienocka2

Kmina ja síce nie dlhú dobu, len niekoľko mesiacov, ale o úžívaní som sa rozprávala s mojou doktorkou a nič takéto mi nespomínala, len čo hovorila, že počula veľa dobrých ohlasov naň od svojich pacientov :)

kmina

Swistica, veď ja ho beriem už veľmi dlhú dobu a žiadne pribratie som nespozorovala, takže neverím tomu, že by to mohli mať na svedomí práve tieto lieky ;)

swistica

Od zdravotnej sestry mam informaciu, ze enzymy sposobuju priberanie, takze je to mozne zrejme aj pri tomto pripravku.

ruufinka

To áno, ale priamo s tými enzýmami to nemá absolútne nič spoločné, to potom by myslím, že veľa ľudí pribralo a teda s tým som sa nestretla. Ani ja sama na sebe som niečo také nespozorovala :)

kmina

Priberanie by mohlo spôsobiť aj to, že ak sa necítime dobre, tak proste viac oddychujeme, príjem neznížime, len ten výdaj a tým pádom potom sa aj tie kilá lepia.

demza

Súhlasím, tento liek beriem už dlho, fú, už si ani nespomínam, že kedy som ich začala užívať a váhu mám nižšiu, rok čo rok.
Ale tak ja sa snažím zdravo pestro jesť :) A tiež sa aj hýbať, lebo keďže ide o imunitu, o budovanie imunity tak popri liečbe myslím, že je dôležité aj to aby som psychicky vypla, oddýchla si :)

mirinda890

nemyslím si, že priberanie by mali na svedomí enzýmy, tam mohlo problém spôsobiť úplne niečo iné, takže toho by som sa nejako neobávala :)

uch

Dakujem za odpoved. No pytam sa preto pebo som pocula ze niekto pribral niekto nie objednala som si velke balenie tak som zvedava ci pomoze ako mne by vobec nevadilo keby ze priberiem aj 10 kil

HenaZ

s liekom Wobenzym mam osobnu skusenost a nestretla som sa s niecim takymto..uzivam ho uz vyse dvoch rokov a vahu mam stale rovnaku ako som aj mala..:)