Wobenzym a priberanie

demza

Danielka to by človek ani nepovedal, čo všetko môže takéto fyzické veci ovplyvniť, ale je to fakt tak.
Zlomeniny sú nepríjemné a je nepríjemné ak je to nejaká blbá zlomenina, kamoška mala malú kostičku v priehlavku zlomenú a to sa nedá ani do sádry dať ani nič také.

danielka216

ta doba hojenia myslim, ze je u kazdeho ina. Ono zalezi aj od toho aky je organizmus, aky je clovek aj po psychickej stranke, taketo veci ovplyvnuje strasne vela faktorov :)

7klaudiinka7

Rav23n ako dlho trvalo kým sa ti to zahojilo? Dokáže to dosť pomôcť aj pri takýchto problémoch čo som počula a to je ozaj fajn :)

danielka216

demza tomu rozumiem. Jasne, ze do extremov zachadzat netreba, to veru ee. Ale mat sa akoby na pozore to nie je na skodu. My sme sa par dni dozadu s mamkou bavili, ze vlastne teraz ked uz je takto teplejsie, ze uz ani chripka neciha ani ziadne taketo problemy, ze proste chcela, ze vysadi vsetko co uziva, ze ved jej nic nehrozi. Ale prave toto je obdobie, kedy to tiez netreba podcenovat!

demza

Danielka keď niekedy mám pocit, že čím viac na seba dávame pozor tým skôr sa nám niečo prihodí, nehovorím, musíme sa opatrovať. Musíme sa aj o imunitu starať, pozerať krok vpred, ale báť sa výjsť von napríklad len za to, že mrzne preto žeby sme mohli spadnúť alebo niečo také, tak to mi príde tak celkom uletené.

danielka216

podstatne je ale to, ze sa z toho dostala nie? To je ten zaklad, uz teraz hlavne nech si dava na seba pozor, nech sa nieco take neopakuje.
Lebo zopakovat si takuto operaciu a este vo vyssom veku no neviem neviem. To nie je ruzova vyhliadka.

7klaudiinka7

Bude mať tento rok 60tku. Ale tak na svoj vek ani nevyzerá a ona hovorí, že sa ani necíti, ale tak máš pravdu, že ten vek sa oklamať nedá, teda keď ide o telo.