Wobenzym a priberanie

7klaudiinka7

Rav23n ako dlho trvalo kým sa ti to zahojilo? Dokáže to dosť pomôcť aj pri takýchto problémoch čo som počula a to je ozaj fajn :)

danielka216

demza tomu rozumiem. Jasne, ze do extremov zachadzat netreba, to veru ee. Ale mat sa akoby na pozore to nie je na skodu. My sme sa par dni dozadu s mamkou bavili, ze vlastne teraz ked uz je takto teplejsie, ze uz ani chripka neciha ani ziadne taketo problemy, ze proste chcela, ze vysadi vsetko co uziva, ze ved jej nic nehrozi. Ale prave toto je obdobie, kedy to tiez netreba podcenovat!

demza

Danielka keď niekedy mám pocit, že čím viac na seba dávame pozor tým skôr sa nám niečo prihodí, nehovorím, musíme sa opatrovať. Musíme sa aj o imunitu starať, pozerať krok vpred, ale báť sa výjsť von napríklad len za to, že mrzne preto žeby sme mohli spadnúť alebo niečo také, tak to mi príde tak celkom uletené.

danielka216

podstatne je ale to, ze sa z toho dostala nie? To je ten zaklad, uz teraz hlavne nech si dava na seba pozor, nech sa nieco take neopakuje.
Lebo zopakovat si takuto operaciu a este vo vyssom veku no neviem neviem. To nie je ruzova vyhliadka.

7klaudiinka7

Bude mať tento rok 60tku. Ale tak na svoj vek ani nevyzerá a ona hovorí, že sa ani necíti, ale tak máš pravdu, že ten vek sa oklamať nedá, teda keď ide o telo.

7klaudiinka7

Dadula, ale tvoj muž asi niečo bral nie? Mojej mame operovali bedrový kĺb a okrem pomarančov a takýchto vitamínov, som jej zaobstarala aj Wobenzym, keďže ja mám s ním už dlho skúsenosť a viem, že aj v takýchto prípadoch je vhodný. A ozaj jej to dobre urobilo. Len tiež nemôže človek čakať, že hneď o dva dni po operácii bude jak má byť, to tak nejde.