Wobenzym a priberanie

demza

Lenka keby to tak bolo, tak vyzerám ako taká guľka a to teda nevyzerám :)
Tento liek je pre zdravie veľmi prospešný, tak neviem prečo by mal ešte niečo takéto spôsobovať.

klaudusinka

- lenka vôbec toto čo píšeš nemusí tak byť, ja mám skúsenosť s týmto liekom pri dlhodobom užívaní a vôbec som nepribrala, ak sa užívajú lieky ako sa majú, že buď dostatočný čas po jedle alebo pred, tak nemá byť prečo s priberaním problém -

1234567Lenka

Samozrejme ze pribera, obsahuje to dost sacharidov, preto aj ho neodporucaju cukrovkarom...
Moji svokrovci to uzivaju 2x rocne celu kuru koli castym nachladnutiam, z tohoto hladiska im to pomohlo a vsetky choroby ich obchadzaju...ale pribrali zakazdym...moj kolega vyuzival prvu kuru -tiez dost vyrazne pribral a to denne cvici s trenerom a ma upravenu stravu...

ruufinka

Toto je to, že ozaj keď chceme výsledky vidieť, pocítiť, tak sa musíme riadiť pokynmi od výrobcu, čiže príbalovým letákom, to je jediná možnosť ako sa dočkať výsledkov ;)

dadulamil

Katika niektoré lieky sa po jedle odporúčajú, niektoré nie a na to je dobré sa informovať aj napríklad u doktorky alebo v lekárni potom aby zbytočne sme ich neužívali inak a tým pádom by nemuseli mať taký účinok jak by sme potrebovali ;)

klaudusinka

- demza býva to tak u mnohých že kým neni problém tak sme rozlietaní a netrápime sa dáko zdravím, šak načo aj nie? -

demza

Janulienocka ja ako som písala, tak mám skúsenosť dlhodobú, ale jasné, že ty ak si nemala problémy predtým tak ťa asi ani len nenapadlo nad niečím takýmto premýšľať a to úplne chápem, lebo kedysi to bolo u mňa detto to isté a až problémy ma prinútili niečo urobiť, niečo zmeniť

ruufinka

Katikaluz, ale toto je prirodzené, preto je podľa mňa veľmi podstatné čítať príbalový leták k liekom alebo sa o dávkovaní a správnom užívaní poradiť priamo s lekárom. Aby sme presne vedeli čo a ako aby sme neužívali lieky nesprávne ;)

katikaluz14

Janulienocka-Wobenzym užívam aj ja.Dôležité je správne užívanie,ja napríklad by som si v živote nedala tento liek tesne po jedle.Pretože viem,že by to nemalo taký efekt aký by to malo mať.

janulienocka2

Áno, na to ma aj moja doktorka upozorňovala, aby som si dávala pozor ako užívať. Ale veď v príbalovom letáku je presne popísané kedy si ich dávať :)