Wobenzym a priberanie

dadulamil

Klaudinka natiahnuté šľachy sa relatívne ešte dajú, ale švagriná tá minulý týždeň bola na operácii, niečo s kolenom. Že nič nič, len bolesti, najskôr len pri chodení a potom už aj v kľude, napokon na rtg zistili, že je to niečo vážnejšie a treba operovať. Tak niekedy si môžeš dávať aj neviem aký pozor a nepomôže to :/

lavila

..klaudiinka to sa casto stava, ked sportujeme bez toho aby sme sa rozcvicili alebo nieco. Ako sa hovori, zle sa moze velmi rychlo stat, takze na prevenciu by sme mali mysliet!

7klaudiinka7

Mirinda pri kope dokáže pomôcť. Užívala som tento liek, čo gaba písala, keď som mala natiahnuté šľachy, to bolo niečo strašné, furt som si hovorila, že mne sa niečo také stať nemôže, no opak sa stal veľmi rýchlo pravdou :(

kmina

Ruufinka nie si sama, čo si to nevie predstaviť. Ja som si to aj zažila a príjemné to nebolo, lebo mala som také plány, čo všetko budem robiť a nakoniec som skončila doma pri telke, pod paplónom a s čajom v ruke. Ešteže som sa z toho dostala a už sa to nezopakovalo. A dúfam, že ani nezopakuje.

ruufinka

Dadulamil vidíš to takto som nad tým nikdy neuvažovala, napríklad ja som zakaždým bola nervózna z toho, keď som sedela vedľa niekoho kto neustále kašľal, smrkal.
Ale toto je veľká výhoda ako si napísala :) Dadula neviem si po pravde ani predstaviť, že v tomto počasí, keď sa pomaly otepľuje a svieti už slniečko, tak si neviem predstaviť, že by som bola chorá, mala teplotu, že by som proste musela byť doma medzi štyrmi stenami. By som sa asi zbláznila.

dadulamil

Kmina ja som pre toto aj nerada istého času chodila mhd alebo vlakom, nervy som mala na to, ale teraz mi to problém nerobí, lebo vlastne zabijem tým dve muchy jednou ranou, že šetrím aj prostredie a nemusím mať obavu, že ochoriem, keďže už mám imunitu okej :)

klaudusinka

- danielka ale napríklad, keď si to vezmem tak za nejaké šaty nie je niekomu ľúto dať stovky eur a keď ide o zdravie, tak myslím, že duplom by sme nemali na to nejako prizerať, ale tak každý máme asi iné priority -

demza

Kmina toto je problém, ktorý má kopa ľudí, len mnohí sa s tým aj zmieria, myslia, že je to normálne, ale ee, nie je :/