Wobenzym a priberanie

kmina

Ja som bejvávala často chorá, stačilo, že pri mne v autobuse niekto zakašľal a už bolo vymaľované, už som aj ja kašľala, kýchala. Stačil mi malý podnet na to aby sa na mňa niečo nalepilo a aby som vyľahla. Teď je to už cez rok, čo mi nerobí problém už nič takéto, aj keď cez chrípkové obdobie chodím verejnou dopravou tak nič to so mnou neurobilo, zvládla som to.

danielka216

titinka nie je to lacne, to sice je pravdou, ale ked vidis zlepsenie, ako som ja videla u seba, tak peniaze su ta posledna vec, ktorou sa trapis ;)

9titinka5

ja namiesto wobenzymu beriem R-Alfa kyselinu liponovu od sunday natural, wob je zrac penazi podla mna, treba ale vyskusat kazdemu pomaha nieco ine, mne wobenzim ziadny cititelny ucinok neurobil

zena

Milá Klaudusinka, s Wobenzymom to máš tak, že niekto z neho priberá a niekomu z neho ubúdajú šedé bunky mozgové a potom tu trepe nezmysly, o. i., že je to "liek na imunitu!"

klaudusinka

- zena to tvrdíš na základe čoho? ja ako som písala mám skúsenosť a teda problém s priberaním som nemala, vôbec som nepribrala, nezmenila sa mi váha -

ruufinka

Janulienocka ti poviem, my sme boli pred týždňom cca v Prahe za známymi a teda to na nervy. Ideš do metra fúka tam nenormálne, nasadneš a na jednej strane niekto kýcha na druhej kašle a imunita v takom prípade podľa mňa fakt dosť dostáva zabrať. No som rada, že ja som ten predĺžený víkend tam zvládla bez akejkoľvek ujmy :D

janulienocka2

Kmina áno teď akurát začalo to obdobie kedy bude chorých ľudí ako maku vôkol nás a mali by sme sa tomu nejako brániť, ak nechceme skončiť jak oni!

kmina

Klaudusinka jo jo, ak sa užíva Wobenzym správne, že podľa príbalového letáku, tak je to v pohode, ja sa riadim príbalovým letákom, teda momentálne aplikáciou, ale to je v podstate jedno, lebo tie info sú aj tam aj tam rovnaké a teda je všetko OK.
Aj ja sa cítim dobre, váhu mám stále rovnakú a najmä som zdravá. Čo samozrejme to zdravie je pre mňa priorita, lebo keď teď vidím, že chrípkové obdobie, koľkí ľudia už vyľahli ja som rada, že sa držím :P