Wobenzym a priberanie

7klaudiinka7

Dadula, ale tvoj muž asi niečo bral nie? Mojej mame operovali bedrový kĺb a okrem pomarančov a takýchto vitamínov, som jej zaobstarala aj Wobenzym, keďže ja mám s ním už dlho skúsenosť a viem, že aj v takýchto prípadoch je vhodný. A ozaj jej to dobre urobilo. Len tiež nemôže človek čakať, že hneď o dva dni po operácii bude jak má byť, to tak nejde.

dadulamil

Demza, je to zaujímavé, že môžu dvaja ľudia mať za sebou rovnakú operáciu a u každého je ten pooperačný priebeh úplne iný. Môj drahý veď pred rokmi mal operáciu kolena a teraz zase švagor a teda mám pocit, že môj chlap to zvládal oveľa lepšie, aj opuch mu rýchlo odoznel, že švagra to drží dlho. Ale tak ono veľa urobí aj to ako človek počúva odporúčania doktora.

sabina789

ja som wobenzym užívala po operácií a nic take sa mi teda nestalo :D neviem, kde sa taketo informacie beru, ale za mna jeden z top produktov

lavila

..demza ono mi mamina dlho hovorievala, ze proste najlepsie sa uci na vlastnych chybach a to plati aj pri tomto, pri vsetkom je to proste tak :/

demza

Mirinda to si človek uvedomí až keď už má po tom, že čo zanedbal, čomu sa mohol viacej venovať. Ale po úraze a operácii bez poctivej rehabilitácie to nepôjde. Mne ešte pomohli aj enzýmy lebo tie majú aj protiopuchový účinok aj proti bolesti sú fajn.

mirinda890

ale vieš čo je zaujímavé? že aj samotnú rehabilitáciu veľa ľudí podceňuje, čo mi teda rozum neberie :/

ruufinka

Danielka podporiť zotavovanie sa dá len pravidelnou rehabilitíciou a užívaním enzýmov, toto spolu prinesie výsledky :)

danielka216

dadulamil mozno aj dobre, ze operovali, lebo keby do toho neslo mozno by sa aj nieco horsie este mohlo stat. A po operacii sa treba zamerat najma na zotavovanie, nech sa co najskor clovek da dokopy ;)