kedy zacnu zatvarat slovenskych "lekarov" ?

Príspevok v téme: kedy zacnu zatvarat slovenskych "lekarov" ?
znepokojeny

ahoj, v poslednom case som narazil na mnozstvo staznosti od ludi, ktorym slovenski lekari zabili, alebo zmrzacili niekoho, len na fb stranke nekrmte nas odpadom je ich mnozstvo, najnovsie, ako zabili 25 rocne krasne dievca, ktore islo na operaciu slepeho creva, banalnu !!! a zomrela, dostala zapal pluc a oni jej vyvesili telefon,
ked v agonii zvonila a dali jej sacok, nech dycha do neho(to sa dava, ked ma niekto psychicke tazkosti, tzv. hyperventilaciu), k tomu sa pridalo v komentaroch mnozstvo ludi s obdobnymi problemami, ja mam podobnu skusenost..... stretli ste sa s niecim podobnym? lekari v nemocniciach maju 2000 eurove platy, napriek tomu sa k ludom chovaju ako ku zvieratam, ale zatial sa nenasiel nikto, kto by zastupoval zaujmy obeti tejto bielej mafie, kedze tu absolutne neplati hmotna zodpovednost..... dokedy este budume toto tolerovat??? dakujem Vam za odozvu ....

Bubliii

Som Nitrancanka ale za tu nasu nemocnicu sa naozaj hanbim. Vzdy, ked je niekde nejaky pruser, tak je to v NR.
A to im ako vobec nebolo divne, ked to koleno otvorili, ze tam nie je nic, co by sa malo operovat?? Nechapem...

aktualne

musis ich kontrolovat aj v narkoze. kazdy by si mal doplnit medicinske vzdelanie, ked sa nechce stat obetou. alebo mat so sebou zdravotny dozor, tak ako byva stavebny dozor.

swistica

Prave citam, ze v Nite si pri operacii splietli nohu a operovali zdrave koleno. Myslela som, ze to sa stava iba vo vtipoch, nuz ale ...

mickey21

Okresný súd v Trnave dnes odsúdil troch lekárov Gynekologicko – pôrodníckej kliniky Fakultnej nemocnice v Trnave za vážne pochybenia pri pôrodoch.
Najskúsenejší z nich, MUDr. František P., má ísť za prečin ublíženia na zdraví a prečin usmrtenia na 3,5 roka do väzenia, MUDr. Jana Š. dostala dvojročný trest odňatia slobody s podmienečným odkladom na tri roky a MUDr. Ivan D. ročný trest odňatia slobody s podmienečným odkladom na dva roky.... rozsudok este nieje pravoplatny.... noooo mame tu precedens, konecne, snad sa to k lepsiemu obrati a biela mafia si uvedomi, ze sa nemoze k ludom spravat ako k odpadu.... som velmi zvedavy.....

Defcon

Mne nejde do hlavy , ze sofer auta ked zabije niekoho, tak vacsinou ide do basy, ale ked lekar zabije niekoho, tak dostane penazny trest, max podmienku. Pritom obidvaja spravili to iste a to zanedbali svoje povinnosti pri nejakej cinnosti. Imho by to malo byt rovnocenne. Posledny medializovany pripad: okres mu dal penazny trest a kraj to zmenil na podmienku.... byt otcom takto zabiteho dietata, tak by isiel zub za zub.
Velky problem je postoj uradu pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou, ktory beru sudy za hlavnu autoritu. Pritom tento urad vacsinou vystupuje v prospech lekarov, teda vlastne vzdy.

swistica

Ja sa pozastavujem nad hodnotenim lekarov typu ,,je mily,, a pritom ide napriklad o preventivnu prehliadku, ked clovek ani nema problem. Releventne hodnotenie je ak pacient naozaj riesil nieco vazne a lekar urobil kvalitnu diagnostiku a liecbu. Zial takychto hodnoteni je ako safranu.

mickey21

bublii napisal som na jedneho doktora konkretne co zanedbal, ze mi neurobil potrebne vysternia, stalo sa to viackrat, nezverejnili, dovody boli nejake ich smernice a podobne dristy.... na ineho som si cital hodnotenia, kde boli pisane obvinenia z uplatkov od viacerych, napisal som svoju skusenost(chcel mi nasadit liecbu za 800 eur, ktoru ale predtym sam oznacil za nepotrebnu, ked som to odmietol, ma vyhodil, ze si mam najst ineho doktora),
nezverejnili to, zmazali aj to, co tam bolo od ostatnych....
dokonca mu minule dali cenu :D
kazde jedno obvinenie zo zanedbania zmazali a nezverejnia, jedine, co tam mozes napisat je, ze sa ti nevenoval, alebo ze nebol mily, alebo podobne kraviny, ktore nemaju takmer ziadnu vypovednu hodnotu, akonahle ides do detailov, uz nezverejnia nic.....

aktualne

banova.blog.sme.sk
Aká krajina, taký centrálny príjem
zas mam niekto "pozitivnu" skusenost

to, ze su stranky na hodnotenia lekarov vieme, ale mne by sa pacilo, kde by sa len prihadzovali mena fuserov, tak ako su mena neplaticov, alebo otravne telefonne cisla atd. meno, kratke hodnotenie. to by bol zoznam!

Bubliii

No mne nezmazali nikdy prispevok, a videla som tam na mnohych lekarov aj negativne hodnotenia. Kedy si tam pisal? Lebo kedysi sa dalo aj neregistrovanym tak tam bolo mozne najst kadečo. Aj ti dali konkretne dovody v com to akoze odporuje?
Kazdopadne tych stranok je viac, takze kto hlada, najde.