Je tantra nevera?

Príspevok v téme: Je tantra nevera?
Nevernnik

Kto to nevie, tak tantricka masaz prebieha tak, ze najprv sa osprchujete, potom si lahnete nahy na brucho a naha maserka vam pomasiruje chrbat a nohy, potom si lahnete na chrbat a ona vam pri masazi postupne prejde na vajcia a vtaka a jednoducho vas vyhoni. Potom sa osprchujete a idete prec. Nic k nej necitite, ide cisto iba o 7volnenie nadrzanosti.
Je to podla vas nevera? Ku sexu v zmysle penis-vagina nepride, nebozkavate sa, nehladite, nehovorite si, ze sa milujete, neplanujete si spolocne aktivity, ci dokonca zivot.

djh

Partnerka by mala vediet o tom, ze ho dostatocne sexualne neuspokojuje a tiez, ze ma potrebu fyzickeho uspokojenia. Pokial o tom nevie, tak je to nevera. Mozte si to nevernici prekrucat ako chcete. Tak potom aj zenu, ktoru muz dostatocne sexualne neuspokojuje, lebo sa fyzicky uspokojuje inde, kludne moze sexualne, ci fyzicky usokojovat niekto iny niekde inde, lebo kde on rozdava, inde chyba a nie je to teda nevera.
Mne osobne sa obchytkavany, olizovany, ci osukavany penis mojho partnera inymi spinavymi rukami, papulami, ci kundami inych zien hnusi. Pokial je tu len pre mna, tak s nim robim take veci, ze az ;-)

jdh

Nevera by to bola, keby ta partnerka dostatocne sexualne uspokojovala a ty si hladal inde. V opacnom pripade je to len potreba fyzickeho uspokojenia, nic ine,

Pag

Hriechy...odhovaranie, varovanie, ba priam branenie. Vsetko je dovolene, ale nie vsetko osozi. Tvoje hriechy, nie su moje a moje nie su tvoje. Kazdy je zodpovedny sam za seba a prip.za svoje deti, neskor rodicov a pod. Aplikovat vzorce spravania, ktore sa pouzivali v socializme nie je dobre, kapitalizmus daleko neuteka od feudalismu, ak by som to prehnal. Japan typan, japan typan, japan typan, kazdy chce byt pan. Teraz je to o: hore briezkom - dole briezkom, vystup z busu mily Jezko.

Pag

Mne to cele pride vsetko nejake divne a zvlastne. Ved o tom je tento system, aby sme mali slobodu, aby sme sa mohli slobodne prejavit. Ono je to dobra vec a sucasne aj zla vec. Niektorym to vyhovuje, inym, mozno mnohym nie. Ale co potom chcu? Zase neslobodu alebo aspon nejakeho slabsieho diktatora, z casu na cas to asi je dokonca mozne vnimat ako pozitivne, co samozrejme ze mozno prekrutit a vysvetlit si to po svojom so zlou konitaciou, co nie je podla mna prejavom inteligencie. Podla mna tu nezlyhal system ale matematicke prepocty. S menou euro treba zaobchadzat nie ako s menou slovenska koruna. Vsak jedno euro?? To je nic... Nemyslim. Ceny mame uz pomaly ako vo vyspelych krajinach etc.

petroneta

Co všetko sa tu človek nedozvie od niektorých múdrych diskutérov. . Ženy, ktoré chcú byť neverne, stoja v rade v čakárni pred gynekologickou ambulanciou. Na základe tejto logiky potom muži mávajú problémy s prostatou preto, aby pod touto zámienkou mohli holdovat svojim homosexuálnym sklonom a vyžiť sa pri urologickom vyšetrení. To som doteraz fakt nevedela. Sopeľ sa priznal.

Slobodnemaciatko

Sopel,

chcela by som ta vidiet, ako si ulavis, ak by ti maserka vrazila spajdlu do dierky na pipiku a odobrala ti vzorku.

sopel2

macka,

Mozno si tam chodia niektore zeny ulavit, ako to mam vediet. Na masaze nechodim vobec ale v podstate aj ta maserka v podstate odoberie vzorku.

Slobodnemaciatko

Sopel a teba maserka vysetruje? Berie ti vzorky na rozbor? :-D
A zena si nechodi ku gynekologovi ulavit zo svojej nadrzanosti.