Je tantra nevera?

Príspevok v téme: Je tantra nevera?
Nevernnik

Kto to nevie, tak tantricka masaz prebieha tak, ze najprv sa osprchujete, potom si lahnete nahy na brucho a naha maserka vam pomasiruje chrbat a nohy, potom si lahnete na chrbat a ona vam pri masazi postupne prejde na vajcia a vtaka a jednoducho vas vyhoni. Potom sa osprchujete a idete prec. Nic k nej necitite, ide cisto iba o 7volnenie nadrzanosti.
Je to podla vas nevera? Ku sexu v zmysle penis-vagina nepride, nebozkavate sa, nehladite, nehovorite si, ze sa milujete, neplanujete si spolocne aktivity, ci dokonca zivot.

MementoMori

Nie, nemysli si, že môžeš mať čisté svedomie. Aj v tomto prípade si neverný. Ak je to tak ako je to napísané. Lenže ja skôr predpokladám, že za všetko môže vydatá kolegyňa. Ona potrebovala nejaký vzťah, votrela sa do všetkého a teda za všetko je zodpovedná ona. Nakoniec z toho vychádza - áno, tvoje čisté svedomie je fakt. Asi si skôr máš čo povedať so svojim kamošom, tak si opri svedomie o kamoša. Nakoniec však, nebuďme pokrytci, nadržanosť sa musí nejako ventilovať. Takže kto je tu nakoniec vinný, keď všetci sú takí nevinní? Ja len verím, že raz bude aj táto stránka "ošetrená" "ľuďmi" a po autách na vodíkový pohon a medziplanetárnych raketách, atď.... budú dostupné také tabletky, po ktorých sa nadržanosť rozplynie ako ranná hmla. A potom sa to len všetko pekne ukáže... Dovtedy len toľko: všetko sa raz skončí a aj po tom "zázraku života" raz nezostane ani mastný fľak...Memento mori. Pozeráte si tie svoje fotky každé ráno? Áno pozerám, no a čo?

Slobodnemaciatko

Aj dusevna nevera boli. Zena to citi, ze myslis na inu, pri sexe si predstavujes ju namiesto svojej zeny, tajnosti, smsky, unikas svojej zene, uz jej nepatris, spravas sa k nej coraz hnusnejsie, hoci nic neurobila, lebo ju v duchu porovnavas s inou, svoju energiu, emocie, tuzbu smerujes inam. Teba by to nebolelo, ak by sa zena takto spravala? To si fakt neviete udrzat vtaka pre jednu zenu?

petroneta

človek nemôže za to, ak sa zaľúbi aj počas manželstva. Je to len pocit. Nevera začína tam, kde ten pocit zamilovanosti rozvíja. Teda, s dotyčnou osobou si píše, schválne častejšie stretáva, viac komunikuje ako s ostatnými.

Zuzulik8

Tak existuje fyzicka nevera a psychicka, u teba je dolezite aj to ci sa stretavate aj mimo prace, ci si pisete SMS a ako sa spravas doma k zene, ci jej este prejavujes naklonnost, city alebo si duchom nepritomny a myslis len na tu druhu. V kazdom pripade sa pohybujes po dost tenkom lade, je sice obdivuhodne od teba ze sa drzis a ze ten fyzicky kontakt tam este nie je ale zaroven by si sa mal snazit aby si tu druhu vymazal zo srdca a venoval sa viac zene a rodine. Keby si si zacal s tou druhou a rozbil si rodinu co myslis ako by to dopadlo, po case by to bol zas len rovnaky stereotyp ako s tvojou zenou a skor ci neskor by sa zas v tvojom zivote objavila nejaka krasna kolegyna ci znama. Skus sa radsej venovat viac svojej zene a najdite znova to pekne co vas kedysi spajalo a kolegyni sa snaz vyhybat aspon do tej miery do akej sa to da. Ale ako pisem, aj ta obdivujem za to ako sa drzis, vacsina chlapov by uz davno zasuvala a uzivali by si dva pararelne vztahy. Ale tie city co davas kolegyni skus radsej nasmerovat na svoju zenu, lebo ak jej aj nebudes fyzicky neverny ale budes doma duchom nepritomny a chladny tak vas vztah to aj tak nastrbi a moze aj znicit.

Nevernnik

Dakujem za odpovede. Teraz na vysvetlenie, ja som na tantre nebol, toto mi opisal kamos, ktory tam chodi, chcel som vediet, co zeny beru ako neveru. Ja mam totiz iny problem. Som zenaty a som zalubeny do vydatej kolegyne. Toto trva uz asi 3 roky, je nam spolu velmi dobre, mame si co povedat, vieme, ze sa citime spolu ako s nikym, tesime sa kvoli tomu do prace, nerozpravame sa o sexe, o vztahoch a pod. Nikdy sme spolu nic nemali, neobjimame sa, nechytame za ruky, ale uz asi 5x skoncili nase pery asi 2 cm od seba ale vzdy sme sa od seba odtiahli. Cize milujeme sa iba dusevne, nik mi nechyta vtaka "spinavymi rukami", ani som ho nestrcil do nejakej "spinavej zenskej". Cize podla toho, co pisete nie som neverny, ak som spravne pochopil. Jednoducho pokial nie je hocijakym sposobom naplneny fyzicky kontakt, tak je to OK. Cize mozem mat ciste svedomie.

MichaelaG

Samozrejme, že je to nevera. A nezabudni sa na toto pýtať každý druhý večer zhruba po 20. hodine tu na tomto fóre...;)))

adka45

Tak je to diskutabilné. pre niekoho to nevera je pre niekoho nie. Mám kamaráta, ktorý považuje za neveru, klasický sex, pre neho je teda nevera až keď prejde k styku ako takému. Keď sa so ženou bozkáva, má s ňou orálny alebo análny sex stále to pre neho nevera nie je, aj keď podľa mňa tým len ospravedlňuje to čo robí, no vníma to tak a ak sa tak proste nastavil príde mu to normálne, napríklad pre mňa je nevera už aj bozk na ústa.

mysli

nick Sopel
Zlaty moj, zeny chodia ku gynkologovi na vysetrenia a nie aby ich sexualne ukajal!
Muzi potom podla teba chodia k urologovi tiez na uspokojenie???
Kolko mas rokov s takymi de%ilkovskymi nazormi ?
Tantra je druh nevery to je jasne. Maserka ta vzrusi a ty tam chodis za tym ucelom. Ano je to nevera lebo sa ta dotyka na onch intimnych miestach a ty ss vzrusis a urobis. Cudzia zena ti siaha na genitalie. Miesto kam ma siahat tvoja laska nie cudzia zena. Len tvoja laska a lekar popripade ale ten ta neuspokoji ale vysetruje!
Soplik nastuduj si medicinu trocha!