Je tantra nevera?

Príspevok v téme: Je tantra nevera?
Nevernnik

Kto to nevie, tak tantricka masaz prebieha tak, ze najprv sa osprchujete, potom si lahnete nahy na brucho a naha maserka vam pomasiruje chrbat a nohy, potom si lahnete na chrbat a ona vam pri masazi postupne prejde na vajcia a vtaka a jednoducho vas vyhoni. Potom sa osprchujete a idete prec. Nic k nej necitite, ide cisto iba o 7volnenie nadrzanosti.
Je to podla vas nevera? Ku sexu v zmysle penis-vagina nepride, nebozkavate sa, nehladite, nehovorite si, ze sa milujete, neplanujete si spolocne aktivity, ci dokonca zivot.

Medea7

To je pravda, sexuálnymi aktivitami sa získava energia určitá, ale aj žena ako partnerka sa musí chrániť a dbať o svoju ako celkovú osobnosť. Ak viem ze mam svoje roky tak toho muža pustím k slobode. Nebudem sedieť v obývačke a ty sa chod zatiaľ pohrať. Mňa osobne by to ponizilo.

sp

Pokial mu to jeho zena neni schopna urobit , tak to nepovvazujem za neveru ked si da tantru urobit inej zene. Zena ma muza uspokojit, ak nie , ma na to pravo inak mu nici zdravie.

Medea7

No však práve preto by som takého nechcela lebo ten preplesk no neviem. A co tie ženy oni si nechcú sami zarobiť a udržať hrdost. Neviem mam iné nazory.

Medea7

Véd to co tie ženy musia všetko znášať, ako viem sa vcítiť do role muža ja to chápem lenže to boli tu ženu. Ne zniesla by som to ani finančnú závislosť ani neveru. Len raz a dosť. Aspoň u mňa.

Medea7

No pre mňa áno, toto kebyže sa dozviem od partnera tak tie dvere by len tak pleskly. To nech robia ti bez zavazkov.

smutnarealita

a co ma zo zivota verna oddana manzelka s vyupratovanou domacnostou plnou chladnickou a opatrenými deckami? Muz sa jej odmeni tym ze ju bude aj tak podvadzat a nebude si od nej cenit nic ... ja sa uz ani necudujem ze baby dnes robia tantricke maserky a ine ,,prace,,.... nech si len baby pekne zarobia porobia si skoly ked im to blby chlapi platia... dobre sa bude mat ta co je na Slovensku presibana a vie ako zarobit... bezna chudera manzelka co chodi do naprd platenej roboty a ma doma este nevdacneho muza nikdy nebude mat nic

Biba1977

neverník
úplne ťa chápem,ja som sa tiež zamilovala do ženatého kolegu...úplne vo všetkom si rozumieme,máme si čo povedať a je nám spolu dobre,stretávame sa,ideme na pizzu,píšeme si a tešíme sa jeden na druhého

Angelika3

Súhlasím s tým, že celé tantrické masáže sú prachobyčajnou vychcanosťou. Je to ešte nechutnejšie ako keď chlapa urobí prostitútka, lebo tá aspoň jasne dala najavo čím je a neskrýva sa za nejaký akože duchovný charakter.
Tantra môže prebiehať iba medzi dvoma hlboko sa milujúcimi partnermi ako napätie medzi protikladmi, to už dávno vedeli napr. v Indii a určite nemá nič spoločné s pýtaním peňazí za sexuálne praktiky. Zo západu k nám prichádza iba nechutné vymývanie mozgov. Je mi z toho smutno.