Je tantra nevera?

Príspevok v téme: Je tantra nevera?
Nevernnik

Kto to nevie, tak tantricka masaz prebieha tak, ze najprv sa osprchujete, potom si lahnete nahy na brucho a naha maserka vam pomasiruje chrbat a nohy, potom si lahnete na chrbat a ona vam pri masazi postupne prejde na vajcia a vtaka a jednoducho vas vyhoni. Potom sa osprchujete a idete prec. Nic k nej necitite, ide cisto iba o 7volnenie nadrzanosti.
Je to podla vas nevera? Ku sexu v zmysle penis-vagina nepride, nebozkavate sa, nehladite, nehovorite si, ze sa milujete, neplanujete si spolocne aktivity, ci dokonca zivot.

Moric65

Majus, pozri, ide o to, ze ked sa niekto zeni, tak to v tej chvili.mysli vazne a navzdy, nik nejde do manzelstva s tym, ze sa raz rozvedie, to by sa radsej nezenil. No a stane sa v zivote hocico, ale ty nemozes hovorit, ze hlavna pricina nevery je, ze sa najdu zeny, ktore daju zenatemu. Na vine su len dvaja a to manzelka a manzel. Ak je manzel neverny, ma to uplne inu pricinu ako to, ze sa nasla povolna zena a to by si si mala uvedomit.

majuss 111

nuz moric,keby zatuzil za inou,nech si aj za nou ide,este ho pekne pobalim,a taxik zavolam :) ak si beriem niekoho z lasky,tak nebudem podvadzat,ale zijem pre neho,aby bol stastny,spokojny vo vztahu ,ci dnes uz neplatia ziadne hodnoty?ked vie ze je suknickar,nech nevstupjue do chomuta,a uziva si koolko hrdlo raci ... ale co ti budem vysvetlovat,ked tomu nechapes,vsak

Kalgan1

Ano, je to nevera. Ako by si sa citil ty, keby ti cudzi chlap vyprstoval zenu? Asi by si z toho nebol moc nadseny tipujem.

Moric65

Majuss 111, cize podla tvojej logiky hoci by tvoj manzel tuzil po inej, tak by mal ostat s tebou, lebo by mu ziadna ina nedala? Len preto? A este preto, ze si ta zobral? Cize ma zit tak, ako sa to musi podla pravidiel moralky? Zatat zuby a tvarit sa, ze je vsetko ok? Nutene s tebou? Naozaj by si bola spokojna s pocitom, ze je s tebou len na zaklade toho, ze si inde nemoze vrznut a nie preto, lebo to chce len s tebou? Podla mna je lepsi skor opak a to, ze by zeny nemali drzat spolu a kazdy chlap by sa mal ukazat, ze ci chce iba tu svoju, aby vedela pravdivo na com je a nie zit v pretvarke. To je akoby si chcela chranit svoje dieta pred autonehodou tym, ze by si zakazala vsetky auta na svete. Ach ta zenska logika!

majuss 111

biba1977.prajem ti ten pocit zazit-co preziva jeho zena ,ked si bude raz v buducosti tvoj muz uzasne rozumiet s inou a doma hrat verneho manzelika.Nehnevaj sa,ked suka neda,pes nevezme,vsetko je na zene,kolko dovoli,a ze zeny zenam robia podrazy,fakt nepochopim,cista bezohladnost,nepozeraju ani na deti,ze im rozbiju rodinu.Budovat svoje stastie na nestasti druhych,hlavne ze som ja stastna- sa nevyplaca a ak ti je to jedno,potom si velmi bezohladny ,plytky clovek

Tantramaser

Teoreticky je súlož zakázaná, ale keď je tam pekná ženská, vzdychá a prosí ma, aby som si s ňou šuchol, veľmi neodolávam.

Karolinn

Já trošku nechápu dotaz. Vždyť dneska jsou ty salóny, kde se provádí tantrické masáže už přizpůsobeny na to, aby tam mohli páry chodit i společně na párovou masáž. Tak proč jste třeba ženu nevzal s sebou? Nebo jste jí o tom ani nechtěl říci? My jsme s přítelem byli společně na téhle masáži www.eroticpraguemassage.com a za mě super. Nikdo nikomu nemusí lhát a ten prožitek je společný.