Alergie

Zoe27

Ono už je veru pomaly vonku vidno, že sa sezóna alergikov začala. Moja mama už má teraz strach ísť von, aby ju niečo nechytilo

kubita

to teda je :) to vies ked si sledujes tie ceny tych volnopredajnych liekov, tam sa ide do inych cisel uz potom. a mali ich u vas?

svetlinka

fakt? to je dobra cena oproti ostatnym takymto veciam co som pozerala aj cez internetove lekarne, idem ho pozriet k nam do lekarne dufam, ze ho budu mat
som nevedela, ze toto vsetko to ovplyvnuje, aj jedlo a tak, ze tie ecka na to nejak vplyvaju, len problem je v tom, ze tie mas teraz prakticky vo vsetkom

Kalgan1

Som alergik na pel, prach, roztoce, niektore druhy psov, takmer vsetky sezonne kvetiny, niektore druhy orieskov atd atd. Takze jedine lieky mi pomahaju. Zyrtec je slabsi a ked je sezona tak nic moc. Zodac (velke balenie) ti predpise aj obvodna lekarka. Xyzal je troska este lepsi, ale ten ti zase da len alergolog, ktoremu nechodim, kedze mam blizsie k domu obvodnu lekarku. Samozrejme sa kazdy den sprchovat, casto prat oblecenie, navliecky a pod, stale dokola vysavat a utierat prach a pomaha nesmogove prostredie, takze chodit do lesa, do hor, alebo ak mas love tak pravidelne na nejaku kamenistu/strkovitu plaz. Vysokohorsky vzduch vsak robi vela a smog naozaj netreba podcenovat. Samozrejme treba aj pozerat, co obsahuju potraviny, ktore jes. Ziadne Ecka, umele sladidla, konzervanty a pod, to vsetko len alergiu zhorsuje.

swistica

Mne dost pomohlo, ked som sa prestala prilis sledovat. Samozrejme chodim k alergologovi, ale uz to neprehanam so sebapozorovanim :-)

kubita

zalezi od toho kde ho kupujes ale tak co som pozerala tak 5 maximalne do 6 eur niekde takze to je podla mna dobra cena na to ked sa pozries co stoja ostatne volnopredajne lieky

miliaca58

svetlinka no ked to nema ziadny padny dovod tak potom to nechapem este viac. to ti podla mna robi este viac ako zle ako ti to pomaha ked sa ti furt tak strieda. ja byt tebou poviem doktorke, ze uz chces iba jedny lieky. napriklad tie co si mala naposledy