začali by ste chodiť s niekým s veľmi silnou depresiou???

lencok1

ale ved ked sa clovek lieci tak sa da vsetko zvladat, leiky predsa pomahaju ostatne je na cloveku samotnom, tak preco by nezvladal, neuzival lieky?

elablue

Nechcem nikoho urazit ale mala som takeho partnera a vravim nikdy viac.Miesto toho aby mi bol oporou v problemoch tak vecne nad niecim lamentoval a utapal sa v depresiach.Ja som mu vazne chcela pomoct ale pohar trpezlivosti pretiekol lebo pre depky nebol schopny nic robit.Kazda blbost bola prenho neprekonatelny problem...

alybetka

ahoj depka u mna sa prejavila social.fobia,je stasne pre mna ist do obchodu,zaplatit seky...moj priatel uz kasle na to,nema cas ist so mnou neviem ci ma skusa aby som to zvladla sama alebo mu je to jedno ale citim sa sama mam pocit ze ma nechape a zacinam mat depky Nikdo nevidi do tvojho vztahu a je tazke poradit urcite neni dobry vztah z lutosti Drzim palce

optimista

Depka- to meni situaciu. Ak si to ty, to si hladaj na lasku takeho, ktory s Tebou nebude chodit s lutosti nad tebou.Laska aj hory prenasa, ako to tu bolo napisane,ale aj nosí sklamanie, ked ten druhý ti povie za ta ma plne zuby .Aj taky je zivot.

shakt

depka nezufaj,ak ta bude niekto skutocne milovat,bude ta milovat taku aka si,aj s tvojimi depkami,lebo to budes ty!Aj ked to nebude lahke,ale co je lahke??

depka

čítam tieto vaše príspevky a ďakujem vám za ne, som rada že ste sa k tomu vyjadrili a budem rada keď budete písať i naďalej. No fakt je ten, že s tou depresiou som ja, takže tak:(

shakt

a?? co to ma spolocne to co som napisala s tym,ze este nemiluje ale chce zacat s niekym chodit? :-)citame pozorne a mozem vyjadrit svoj nazor na vec,ale bud optimista :-)

optimista

Tu je tazka odpoved. Zalezi hlavne ake su tie depresie a preco. -SHAKT " Ak milujem tak milujem cloveka takeho aky je,zo vsetkym co k nemu patri,lebo prave to vytvara z neho takeho cloveka akeho milujem!A laska je vseliek na vsetky choroby! Kazdy ma pravo a sancu na lasku!" -ona este nemiluje,ale chce zacat chodit a to je rozdiel. Citajte pozorne co kto pise, ked radite. Moj nazor je neztracovat ani takeho cloveka radsej zistit ci to zvladnes. Moze sa stat, ze to psychicky nezvladnes a skoncis tiez u psychiatra.
Aj ked niektori stazene podmienky. Depka v rodine dokaze zdeptat aj celu rodinu.

damaxy

neviem je to taka tazka otazka,ale kedze viem o com je depresia a ze sa da z nej pekne vyliezt a vyliecit pokial clovek na sebe pracuje a pokial mu niekto pomaha o to je to rychlejsie,nevidim ja v tom problem.No zdravy clovek nepochopi depresivneho cloveka cest vynimkam,je to o hodne obetovani sa a o laske trpezlivosti,je to take male poslanie ja hovorim ze depresia je len docasny stav.Da sa zvladnut,ale je to tazka cesta.

lea

ja viem, tiez nedam do vienka detom idealnu geneticku vybavu, to je jasne uz teraz, no skor z tej fyzic. stranky. clovek si nenavybera. co uz, zivot je taky. tak prajem vam vela stastia