začali by ste chodiť s niekým s veľmi silnou depresiou???

lencok1

tak skuste dat vy ostatno sancu ludom ktori trpia depresiami, povascine su to citlivy ludia ktori potrebuju vas silnych pri sebe

lencok1

ja mam depresie a moj partner pri mne stoji uplne oddane a snazi sa, aj ked povedal ze to nie je lahke, chce byt so mnou nech je akokolvek, ze vsteko spolu zvaldneme, tak uvidime, sme spolu uz sedem rokov, a do tej depky som upadla ked mi na rok odisiel do kanady a ked sa vratil stale som bola v nej az doteraz, uzivam lieky a stale sme spolu, laska je o tom, ze ak sa dvaja miluju su spolu v dobrom aj v zlom

romantik

Moja priatelka trpi silnou depresiou, som s nou 2 roky a nieco som si s nou prezil... Moja rada znie: NIKDY!!!

Nasa laska bola velmi silna, dokonca sme si mysleli, ze sme pre seba stvoreni, az kym neprisli depresie... Tie prisli za chvilku... Takyto clovek nedava lasku, len berie... Snazite sa mu pomoct a robite pre neho vsetko, co mozete lebo zijete len pre neho...

Dockate sa krutosti, nadavok a obvinovania!!!

Stoji vam to za to??? To nevydrzite, viem o com hovorim!!!!!!

kitti

Ja som mala taky vztah a aj ja som sa tam skoro dostala.Nedalo sa mu jednoducho pomoct.Radsej som s tym skoncovala.

2 depka

skor ano ako nie. ved nakoniec je dokazane, ze by to tomu cloveku pomohlo a mozno by sa aj dostal z tych depresii.

mia

ahoj depka tak takýto ludia majú šancu len sa jej treba chopiť. Na druhú staranu si treba uvedomiť že život s takýmto človekom nieje prechádza ružovou zahradou ako bolo už povedane raz nechod do vzťahu pokial by to bol vzťah zo súcitu to nemá budúcnosť. Obdibujem ta že si chceš niekoho najsť aj mne chýba laska ale je nemožne ju u mna niekde stretnúť no vieš uraduje teraz Sociálna fóbia a ktomu hrozná nalada v kuse no nič držím ti palce aby ti to vyšlo.

adi

Keby som s tym clovekom bola spolu a milovala a zrazu by sa u neho taketo problemy objavili, urcite by som ho podporila a snazila mu pomoct. Ale keby som ho tak spoznala, ze by mi na zaciatku povedal ze ma tazke depresie, urcite by som do takeho vztahu nevstupovala. Znie to mozno sebecky, ale s niekym takym by som sa dokopy nikdy nedala. Mam svokru, ktora ma tazke depresie, a aj ked s nou netravim neviem kolko vela casu, je to strasne namahave s niekym takym zaobchadzat.