začali by ste chodiť s niekým s veľmi silnou depresiou???

lencok1

no ak sa ti zda asentra zla, hned treba zmenit liecbu, booooze naco tam mas tu psychiatricku....ach jaj, zzajtra sup k nej a jej to povedz, a nehanbi sa zato ze sa liecis je to normalne, vies kolko mojich znamych sa lieci je nas tak vela, a sme celkom fajn ludia:) no nie...?

katty19

depka, nič si už nevyčítaj, na to máš ešte kopec času neskor:) teraz sa zamysli, kde nájdeš lepšieho psychiatra

lencok1

a veru depresia je zalezitost na dlshie obdobie, treba ju dlho lieict, co to zobrat z tej lepsej stranky a povedat si, budme rady ze mame take lieky a pomahaju nam!kde by sme bez nich boli ha? berme to optimisticky, ja zacinam aj so psychoterapiou a tesim sa

depka

no pretože ja užívam asentru, čo sú podľa mňa úplne o ničom lieky, lebo aj tak je všetko rovnaké a mám pocit že ešte horšie a užívam ich asi tak 3mesiace. Mám 20 rokov a strašne ľutujem že som na toto neprišla skôr, že som si to neuvedomila že potrebujem poriadnu pomoc, skôr som robila príliš veľké blbosti. A teraz keď si to tak vezmem tak to začalo už niekedy v 13.nástich. A najlepšie je na tom že všetci okolo to videli len moji rodičia si nič nikdy nevšimli, oni vždy videli len brata

lencok1

no to je super ze kazdy den, ja keby som to tak mala som niekde uplne inde, skoda ze som kvoli tomu stratila tolko dni, vies ako mi to je luto, ja som nevdela o depresii vela, az ked som si vsetko sama nastudovala, a psych.mala tolko vela pacientov, ze ani nevedela kedy som vysadila lieky a poriadne to podcenila, je mi z toho do placu, pretoze bolo zbytocne sa trapit, skoda velika...
no a kolko som pribrala, v podstate nic, asi vykyv 4 kg hore dole, ale bolo to pekne vidiet...cize myslim ze u mna ad v tomto rolu nezohrali, skor to ze som mala statnice a pri tom strese som vela pribrala a tie som urobila v tom obdobi ked som brala ad kazdy strty den, no ja som sa tam plazila...a potom som "odpadla" a odvtedy sa neveim poriadne pozbierat, tiez som mala brat vyssie davky, takto si ja komplikujem zivot

katty19

depka, nie každý, iba ten, ktorý nevládze, ktorý može tiež rýchlo do toho vlietnuť, ale ja si ťa rada vypočujem, ja poznám tvoje trápenie a ver, že tam, na psychiatrii som si prisahala, až vyzdraviem, pomožem každému depresívnemu, ktorého stretnem