Ľuba Albertová - Chronický únavový syndrom - CFS

BJ_2

50x - vtipna odpoved, hlavne ked tisice ludi na slovensku zomiera rocne na vyliecitelne choroby a dalsie 1000 su zmrzacene nespravnou diagnozou, nezaujimom lekarov, su zmrzaceni nefungujucim zdravotnictvom neraz skoncia aj na invalidnom. Takze ano otazka je, kto je ten odbornik. To moze kazdy povedat, vyhladaj odbornika. Kolkym ludom lekari nepomohli, alebo nemali zaujem pomoct (chladne, arogantne vyjadrovanie, nedostatok casu nacuvat, neochota riesit)

vvvvv

Zbavit telo bordelu a pak polyoxidonium injekcie s imunorom velke davky denne a je po CFS. Albertova Vam v tomto nepomoze :D a cim akoze ? :D

mickey21

ziadny chronicky unavovy syndrom neexistuje, to len si zapadni doktori, ktori o tom vedia houby vymysleli diagnozu, ale liecit to nevedia, je to telo zamorene od bordelu, to je cele, treba detoxikovat a hotovo, kto ma podobne problemy vie, ze chodit po nasich doktoroch, z ktorych 90 percent si ide rok 1980 je zbytocne, takze potom su rozni liecitelia, ako albertova, ktori uz vedia, ako cloveka dostat na nohy, samozrejme antidepresiva :D to je svinstvo, ktore predpisuju farmasasovia vo velkom :D

50x

No skvelé koľko je tu odborníkov na takú závažnú diagnózu. Asi ste všetci mali CFS a radíte z vlastnej skúsenosti :D. Len ty dievča nedaj na takéto reči a vyhľadaj ozajstného odborníka ak nechceš skončiť na invalidnom dôchodku.

Tomas12345

jolankatak :

Ja som mával podobné problémy, síce som nemával priamo zvýšenú teplotu, ale mával som rozpálene celé telo, a mal som tak horúce telo ako keby som mal teplotu i nad 38. Pomohlo mi pitie teplej (cca 36 stupnova voda) vody. Odvtedy tie horúčavy zmizli a cítim sa odvtedy oveľa lepšie.

Skús tú studenu vodu vynechať.

BJ_2

CFS sposobuju najcastejsie parazity. Co je aj logicke, kedze vysavaju ziviny a energiu z celeho tela. Pri CFS sa dostali do tela, neraz su rozsirene aj na viacerych miestach.